66067
گزارش از آخرین وضعیت امیری؛ ستاره پرسپولیس آندوسکوپی جراحی می‌شود/ لیگ برای شماره 19 تمام شد؟
20 ارديبهشت 1401 11:55
آخرین وضعیت بازیکن مصدوم تیم فوتبال پرسپولیس که در جریان بازی با ذوب‌آهن آسیب دید، مشخص شد.

روزنامه گل

مصدومیت تلخ وحید امیری بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس در جریان بازی روز گذشته این تیم مقابل ذوب‌آهن باعث نگرانی هواداران پرسپولیس شده است. وضعیت امیری به قدری نگران‌کننده بود که شب گذشته با آمبولانس از ورزشگاه فولادشهر به فرودگاه برده شد.

در جریان بازی تیم ملی ایران مقابل کره جنوبی که در سئول برگزار شد، امیری با مصدومیت از ناحیه کمر روبه‌رو شد. او بعد از بازگشت به ایران از ناحیه مصدوم خود ام‌آرآی گرفت و مشخص شد که دیسک کمر این بازیکن بیرون زده و حتی همان زمان گفته شد که امیری باید مورد عمل جراحی قرار بگیرد. بعد از این مسئله، این بازیکن با چند پزشک متخصص مشورت کرد و درنهایت به او گفته شد که چون اولین‌بار است که چنین اتفاقی برای کمرش رخ داده بهتر است با این سرعت به دنبال جراحی نرود.

پزشکان متخصص به امیری گفتند که با سه هفته استراحت می‌تواند تمرینات خود را آغاز کند و پس از 6 هفته باز هم قادر است برای تیمش به میدان برود که البته این پروسه زمانی طی شد، اما شب گذشته و در جریان بازی با ذوب‌آهن، بر اثر یک فشار دوباره ناحیه مصدوم امیری عود کرد و باعث شد تا این بازیکن مجدداً دچار مصدومیت شود. در پی این مسئله قرار است امیری امروز ام‌آر‌آی بدهد و در صورتی که دیسک کمر او بیشتر از بار قبل بیرون زده باشد، او تحت عمل جراحی قرار خواهد گرفت که شاید همین امروز این اتفاق رخ بدهد.


البته اگر ام‌آرآی مشخص کند که مصدومیت امیری یک اسپاسم است، او بعد از چند روز استراحت قادر خواهد بود مجدداً تمرینات خود را آغاز کند، اما در صورتی که تصویربرداری از کمر امیری نشان دهد که دیسک او بیشتر از قبل بیرون زده، این بازیکن به صورت آندوسکوپی و لیزری مورد جراحی قرار خواهد گرفت تا بتواند هر چه زودتر شرایط خود را بهبود ببخشد. در صورتی که امیری به صورت آندوسکوپی مورد جراحی قرار بگیرد، حداکثر سه ماه دور از فوتبال خواهد بود که در این صورت شایعه از دست دادن جام جهانی 2022 قطر واقعیت نخواهد داشت اما موضوع اصلی این است که در صورتی که امیری بخواهد جراحی کند یا اینکه شرایط او به گونه‌ای باشد که نیاز به استراحت لازم داشته باشد، این بازیکن قطعاً ادامه مسابقات در لیگ برتر را از دست خواهد داد.

نکته جالب توجه در خصوص مصدومیت وحید امیری این است که این بازیکن امروز در تهران و برای جابجایی از آمبولانس استفاده می‌کند تا مبادا وضعیت مصدومیت او تشدید شود.

#وحید امیری #پرسپولیس
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها