داستان‌های یک مساوی بدموقع
66011
به خودت نگاه کن پرسپولیس!
19 ارديبهشت 1401 21:08
آیا شکل بدنسازی پرسپولیس درست است؟ آیا واقعا بازیکنان این تیم به اندازه کافی آماده هستند؟ آیا انبوه مصدومیت‌ها در پرسپولیس بی‌دلیل است؟ آیا تربیت و آماده‌سازی گلرها در این تیم به خوبی انجام می‌شود؟

روزنامه گل

روزنامه گل- بله؛ داور در احتساب زمان‌های تلف‌شده اشتباه کرد و بازیکنان ذوب‌آهن هم تحت تاثیر حرف و حدیث‌های این اواخر، تلاش دوچندان به خرج دادند تا از پرسپولیس امتیاز بگیرند. همه اینها درست، اما آیا واقعا پرسپولیس بی‌اشکال است؟ خط دفاعی که اینطور به آسانی باز می‌شود و به همه «بفرما» می‌زند، چطور می‌تواند یک تیم را رستگار کند؟ می‌دانیم که مخصوصا در فوتبال ایران با ساختار دفاعی ضعیف نمی‌توان قهرمان شد که اگر غیر از این بود، تیم تماشایی برانکو در لیگ پانزدهم جام را به استقلال خوزستان تقدیم نمی‌کرد. در این شرایط چطور انتظار داریم شاگردان یحیی گل‌محمدی که حتی در مسابقات دوستانه هم از کلین‌شیت عاجز هستند، بتوانند فاتح جام بیست‌ویکم لقب بگیرند؟

مشکل پرسپولیس اما فقط همین هم نیست. بررسی مسایل فنی، ترکیب‌ها و تعویض‌ها را به کارشناسان وا می‌گذاریم، اما آیا شکل بدنسازی پرسپولیس درست است؟ آیا واقعا بازیکنان این تیم به اندازه کافی آماده هستند؟ آیا انبوه مصدومیت‌ها در پرسپولیس بی‌دلیل است؟ آیا تربیت و آماده‌سازی گلرها در این تیم به خوبی انجام می‌شود؟ نمی‌شود این نقص‌ها را ندید و امتیاز کامل به تیم دید. بله؛ می‌دانیم که پرسپولیس امسال هم خوب نتیجه گرفته و امتیازات زیادی جمع کرده، اما واقعا کیفیت لیگ ما چطور بوده؟ سپاهان که در جدول به پرسپولیس چسبیده، در آسیا چه کرد؟ چند تیم واقعا با کیفیت در این لیگ داریم؟ کسی چه می‌داند؛ شاید هم پرسپولیس (و حتی به نوعی استقلال) باید خوشحال باشند که امسال در لیگ قهرمانان آسیا حضور ندارند!


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها