تمیروف در حد پرسپولیس نیست
65355
رضایی: خوبی یحیی این است که انضباط را فدای مصلحت اندیشی نمی‌کند
10 ارديبهشت 1401 10:32
پیشکسوت پرسپولیس در مورد بازی‌های باقی مانده لیگ و سرنوشت قهرمانی صحبت کرد.

روزنامه گل

شیث رضایی در خصوص رقابت استقلال و پرسپولیس برای قهرمانی در آستانه شروع دوباره رقابت‌های لیگ برتر اظهار داشت: به نظرم هنوز تکلیف هیچ چیز مشخص نشده و تا هفته پایانی هم مشخص نخواهد شد. درست است که اختلاف امتیاز زیاد است ولی 6 امتیاز در 6 هفته قابل جبران است. استقلال بازی‌هایش به مراتب سخت‌تر از پرسپولیس است و به نظرم اگر پرسپولیس بتواند هر 6 بازی آینده خودش را ببرد و 18 امتیاز کامل را بگیرد قهرمان خواهد شد.

وی افزود: سه دیدار سخت برای استقلال در پیش است که بازی با سپاهان در اصفهان، بازی با فولاد در اهواز و بازی با مس رفسنجان است و این سه تیم پتانسیل امتیاز گرفتن از استقلال را دارند. ضمن اینکه در سه دیدار دیگر هم ممکن است این تیم امتیاز از دست بدهد. نتایج استقلال در هفته‌های اخیر را مرور کنید می‌بینید این تیم متزلزل نشان داده و از همین رو می‌گویم پرسپولیس 6 بازی خود را ببرد قهرمان است. یک نکته دیگر هم می‌خواهم بگویم که اگر پرسپولیس تمام بازی‌هایش را ببرد ولی قهرمان هم نشود بازهم هواداران از این تیم راضی خواهند بود چرا که زحمتشان را کشیده‌اند. فراموش هم نکنید این تیم 5 دوره پیاپی قهرمان شده و یک سال هم قهرمان نشود به جایی بر نمی‌خورد و چیزی از ارزش‌های تیم کم نمی‌شود.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد بازگشت حامد لک به تمرینات گفت: من معمولاً در مسائل فنی و انضباطی دخالت نمی‌کنم. من کنار تیم نیستم و از شرایط فنی و انضباطی بازیکنان خبر ندارم و نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده که یک بازیکن کنار گذاشته می‌شود و یا برمی‌گردد. هر چه هست صلاحدید کادرفنی است و من دخالتی نمی‌کنم.

وی در مورد چینش خط دفاعی تیم در دیدارهای اخیر توضیح داد: خط دفاعی در دیدارهای اخیر تغییرات زیادی داشته و چینش های مختلف مورد استفاده قرار گرفته است و به نظرم کادرفنی حالا به ترکیب اصلی خود رسیده است. بازگشت سیدجلال حسینی هم اتفاق خوبی است چرا که علاوه بر اینکه یک مهره قابل است کاپیتان تیم هم هست و حضورش در تیم خیلی می‌تواند مفید باشد.

رضایی در مورد کنار گذاشتن مهدی عبدی از تمرینات به خاطر بی‌انضابطی هم گفت: همانطور که گفتم مسائل انضباطی و فنی بر عهده کادرفنی است. خوبی یحیی گل‌محمدی این است که تیمش در هر شرایطی باشد و هرچقدر از لحاظ فنی به یک بازیکن نیاز داشته باشد اصول انضباطی را زیر پا نمی‌گذارد و اجازه نمی‌دهد دیسیپلین تیمی زیر پا گذاشته شود. مهدی عبدی اگر با کادرفنی هماهنگ کرده بود و به جشن قهرمانی نساجی می‌رفت قطعاً مشکلی برایش پیش نمی‌آمد و حتماً بدون هماهنگی رفته و این بی انضباطی است.

وی در مورد انتقاداتی که به عملکرد برخی بازیکنان تیم از جمله تمیروف می‌شود هم خاطرنشان کرد: به هر حال خرید بازیکن خارجی آن هم میانه فصل کار سختی است. انتخاب‌های زیادی وجود ندارد و یک بازیکن هم ممکن است با کیفیت باشد ولی در جو یک تیم و لیگ یک کشور نتواند خودش را نشان دهد. چیزی که تا اینجا از تمیروف دیدم کیفیت مناسبی نبوده و با عملکرد او موافق نیستم و در حد پرسپولیس نشان نداده است. امیدوارم در دیدارهای آتی بتواند کیفیت بالاتری نشان دهد.

پیشکسوت پرسپولیس در پایان گفت: جا دارد قهرمانی تیم نساجی را به مجموعه این تیم و مردم خوب استان مازندران تبریک بگویم و این اتفاق بزرگی برای این تیم و هواداران خوبش بود و برای آنها حسابی خوشحال شدم و امیدوارم این تیم در آسیا هم خوش بدرخشد.

#پیشکسوت پرسپولیس
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها