65350
آزمون: بایرلورکوزن برای قهرمانی در لیگ قهرمانان تلاش می‌کند/ تیم فوق‌العاده‌ای داریم
10 ارديبهشت 1401 10:24
مهاجم ایرانی تیم فوتبال بایرلورکوزن معتقد است قهرمانی شیرهای وستفالیا در لیگ قهرمانان اروپا، رؤیای دور از دسترسی نیست.

روزنامه گل

سردار آزمون در پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی اخیر از زنیت سن‌پترزبورگ جدا و به بایرلورکوزن پیوست، تیمی که در تلاش است تا در فاصله سه هفته مانده به پایان رقابت‌های فصل جاری بوندس‌لیگا جایگاه سومی خود را حفظ و کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را قطعی کند. ملی‌پوش ایرانی در تازه‌ترین اظهارنظرش گفت: لیگ قهرمانان برای من بهترین سطح از مسابقات است و امیدوارم امسال بتوانیم به آنجا برسیم. این رؤیای ماست که پس از آن این عنوان را کسب کنیم.

وی افزود: باشگاه بایرلورکوزن برای قهرمانی در لیگ قهرمانان تلاش می‌کند. چرا نباید این جام را ببریم؟ ما می‌توانیم این کار را انجام دهیم! ما تیم فوق‌العاده‌ای داریم، تیمی جوان با استعدادهای زیاد. ما تنها باید به خودمان ایمان داشته باشیم.

مهاجم ایرانی تیم فوتبال بایرلورکوزن تصریح کرد: وقتی به لورکوزن آمدم تقریباً یک ماه مصدوم بودم. سپس وقتی به مرز آمادگی رسیدم بیمار شدم و عفونت باکتریایی گرفتم. بعد از انجام چند بازی واقعاً احساس خوبی داشتم که متاسفانه به یک عفونت باکتریایی دیگر مبتلا شدم. زمانی که به کرونا مبتلا شدم هم احساس بدتری پیدا کردم، واقعاً دوره سختی بود.

آزمون 27 ساله که در برتری 4 بر یک اخیر بایرلورکوزن مقابل گروتر فورث اولین گلش را برای شیرهای وستفالیا به ثمر رساند، در بخش پایانی صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: بابت به ثمر رساندن اولین گلم خوشحال بودم. وقتی به اینجا آمدم به این فکر نمی‌کردم که چند گل بزنم و چند پاس گل بسازم. من می‌خواهم بازی‌های‌مان را با برد پشت‌ سر بگذاریم و این مهمترین چیز است. اگر خوب کار کنید گل می‌زنید، خدا می‌بیند که چطور کار می‌کنید و او این شانس را به شما می‌دهد. ما هنوز سه بازی مهم در پیش داریم.

#سردار آزمون
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها