65002
بیانیه باشگاه نساجی خطاب به فدراسیون فوتبال: تکلیف ما و هواداران را مشخص کنید
05 ارديبهشت 1401 22:10
باشگاه نساجی از سرپرست فدراسیون فوتبال درخواست کرد هر چه سریع‌تر تا امشب تکلیف تیم‌های فینالیست جام حذفی و هوادارانش را مشخص کند.

روزنامه گل

در حالی که کمتر از48 ساعت مانده به آغاز دیدار فینال جام حذفی، هنوز نه به‌طور قطع مکان برگزاری بازی اعلام شده و نه بلیت‌فروشی آغاز شده است. باشگاه نساجی نسبت به این شرایط واکنش نشان داد و نوشت:

حقیقتاً سهم و مزد هواداران پرشور و عاشق فوتبال و حتی باشگاه‌ها این نیست که این‌طور بلاتکلیف بمانند!

با توجه به اینکه از چند روز گذشته از سوی مسئولان سازمان لیگ مکان برگزاری بازی ورزشگاه آزادی اعلام شد، کمتر از ۷۲ ساعت مانده به بازی، بحث جابه‌جایی ورزشگاه مطرح می‌شود. واقعاً این حد از بی‌نظمی در سطح اول ورزش کشور کم‌سابقه است.

همان‌طور که وضع سلامت جامعه در شرایطی مناسبی قرار دارد و شاهد توقف شیوع کرونا هستیم، هنوز برای ورود تماشاگران به ورزشگاه‌ها انقلت‌هایی مطرح می‌شود، درحالی که بسیاری از تجمعات حتی در فضاهای سربسته همچون کنسرت‌ها و ... در حال برگزاری است.

از سویی این موضوع مطرح می‌شود که بلاتکلیف قرار دادن دیدار فینال، به‌دلیل اتفاقات احتمالی از سوی تماشاگران است. در حالی این مبحث مطرح می‌شود که طی دو هفته متوالی در دیدار نساجی و استقلال و همچنین نساجی و مس شاهد حدود ۴۰ هزار هوادار در ورزشگاه بودیم که به لطف و اقتدار یگان محترم ویژه نیروی انتظامی هیچ اتفاق خاصی نیفتاد.

هم‌اکنون که در حال بیان این توضیحات هستیم دیدار مس کرمان و ملوان با حضور انبوه هواداران در حال برگزاری است اما ما باید چانه بزنیم که حضور هوادار را در ورزشگاه آزادی بلامانع نمایید و یا ظرفیت بیشتری اختصاص دهید.

تقاضای ما از متولیان امر به‌ویژه سرپرستی فدراسیون فوتبال این است هر چه سریع‌تر تا امشب تکلیف تیم‌های فینالیست جام حذفی و هوادارانش را مشخص کنند.

#نساجی مازندران
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها