64897
تخفیف 160 میلیونی ورزشگاه مدرن به شهرخودرویی‌ها
05 ارديبهشت 1401 11:07
مدیران آستان قدس رضوی از بسته‌ی پیشنهادی خود برای میزبانی شهرخودرو در ورزشگاه مدرن امام رضا(ع) رونمایی کردند.

روزنامه گل

چالش میزبانی شهرخودرو در 3 بازی حساس خانگی باقیمانده تا پایان فصل کماکان پابرجاست و مدیران باشگاه اصرار بر میزبانی در خانه و ورزشگاه امام رضا(ع) دارند، البته با این تبصره که شهرخودرویی‌ها معتقدند که مدیران آستان قدس برای حمایت از تنها نماینده لیگ برتری شرق کشور باید پای کار بیایند و در هزینه اجاره‌ی ورزشگاه به تیم مشهدی کمک کنند و تخفیف بدهند.

موضوع مدیران آستان قدس رضوی متفاوت است، آن‌ها می‌گویند باشگاه شهرخودرو از فصل گذشته 280 میلیون بدهکار بوده که مدیران باشگاه مشهدی معتقدند که این بدهی مربوط به دوران مدیریت هیات فوتبال خراسان رضوی بوده و مدیران هیات فوتبال نیز زیر بار پرداخت بدهی نمی‌روند تا چالشی بزرگ این‌گونه شکل بگیرد.

در آخرین رایزنی‌ها و نامه‌نگاری‌های انجام شده، پیشنهاد میزبانی در ورزشگاه مدرن امام رضا(ع) با پرداخت 230 میلیون تومان به شهرخودرویی‌ها ارائه شده، آن‌هم در شرایطی که آن‌ها تهدید کرده بودند که در صورت عدم همراهی مسئولان استانی بازی‌هایشان را در کرج برگزار می‌کنند.

پرداخت 230 میلیون در واقع بدان معناست که مدیران آستان قدس رضوی تخفیفی 160 میلیونی را اعمال کرده‌اند، چرا که هزینه‌ی میزبانی ورزشگاه امام رضا(ع) از هر بازی، 130 میلیون تومان است اما حالا برای سه بازی مدیران این ورزشگاه به مدیران شهرخودرو اعلام کرده‌اند که 230 میلیون تومان بپردازند.

با توجه به اختلافات میان طرفین، سخت به نظر می‌رسد که سه دیدار حساس پایانی شهرخودرو برابر صنعت نفت، پیکان و فولاد در مشهد و ورزشگاه مدرن انجام شود؛ چرا که موضوع اصلی، بدهی 280 میلیون تومانی است که نه مدیران شهرخودرو آن را گردن می‌گیرند و نه مدیران هیات فوتبال که تیم تحت مدیریت‌شان بوده و همین مسئله باعث شده تا جنجال بزرگی درباره‌ی میزبانی شهرخودرو در مشهد شکل بگیرد.

#شهر خودرو
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها