64736
رقابت سنگین گوهری و لک برای جلب رضایت گل محمدی
03 ارديبهشت 1401 20:24
دو دروازه بان پرسپولیس رقابت سختی برای حضور در ترکیب اصلی تیم برای بازی با پیکان خواهند داشت

روزنامه گل

بالاخره پس از چند هفته کشمکش بین حامد لک و داوود فنایی، بالاخره مربی گلرهای پرسپولیس موافقت خود را با بازگشت لک اعلام کرد تا یحیی گل محمدی مجوز حضور شماره 81 تیمش را در تمرینات گروهی صادر کند. تصمیمی که بی تردید عمده ترین دلیل آن عملکرد نه چندان مطمئن احمد گوهری بوده است.

گوهری اگرچه در بازی با آلومینیوم در یکی دو صحنه واکنش های به موقعی داشت و حتی توانست با مهار پنالتی بازیکن حریف مانع از باز شدن دروازه تیمش برای چهارمین بار شود، اما ضعف شدید او در بازی دوستانه تیمش مقابل نفت مسجد سلیمان گویا کار را به جایی رساند تا کادرفنی تصمیم به بازگشت لک بگیرد.

دو گل بدی که گوهری از نفت مسجد سلیمان در بازی دوستانه خورد باعث شد تا همه چیز به سمت و سویی رود که به بازگشت لک ختم شود. از این رو حامد لک برای دومین بار به صورت رسمی و جلوی جمع از داوود فنایی عذرخواهی کرد تا این بار مربی گلرهای پرسپولیس راضی به بازگشت او به تمرینات گروهی شود. جالب این که لک به تمرنیات بازگشت و تصاویری که از واکنش های او در تمرین روز قبل در رسانه ها و همین طور فضای مجازی منتشر شد به گونه ای بود که نشان می داد او از انگیزه های فوق العاده ای برای بازپس گرفتن جایگاه از دست رفته اش دارد.

واکنش هایی که نشان می دهد تا روز بازی با پیکان بی شک شاهد رقابت سنگین دو گلر پرسپولیس خواهیم بود. گوهری و لک تا روز بازی با پیکان تمام تلاش خود را به کار خواهند گرفت تا در ترکیب اصلی قرار بگیرند و این روزها شاید مهم ترین پرسش هواداران این است که کدامیک از این دو نفر قرار است انتخاب اول یحیی باشند.

فراموش نکنیم که بازی با پیکان و ۳ امتیاز این دیدار آن قدر مهم است که می تواند وضعیت این تیم را برای رسیدن به قهرمانی یا ناامیدی از کسب جام معلوم کند. بنابراین تردیدی وجود ندارد که یحیی گل محمدی بدون توجه به حرف و حدیث ها باید دروازه بانی را انتخاب کند که در تمرینات بهترین شرایط را دارد و ملاک او برای انتخاب ترکیب اصلی فقط و فقط باید بازیکنانی باشند که تا روز بازی در تمرینات بهترین عملکرد را خواهند داشت.

حال با توجه به تمام این مسائل باید منتظر بود و دیداز بین لک و گوهری کدامیک به عنوان دروزاه بان اصلی برای بازی حساس با پیکان انتخاب خواهند شد.

#حامد لک #پرسپولیس
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها