64728
وقتی مهرداد خانبان نقش داوود فنایی را ایفا کرد
03 ارديبهشت 1401 17:52
در مدت دوری حامد لک از تمرنیات گروهی او زیر نظر مهرداد خانبان تمرین می کرد

روزنامه گل

حامد لک در تمام مدت زمانی که از تمرینات گروهی منع شده بوده با تصمیم یحیی گل محمدی زیر نظر مهرداد خانبان تمرین کرده است. خبری که در آن مقطع رسانه ای نشد و به تازگی از سوی خبرنگاران نزدیک به کادرفنی منتشر شده است.

این که داوود فنایی به عنوان مربی گلرهای پرسپولیس این وظیفه را برعهده نگرفت تا آنالیزور پرسپولیس از سوی سرمربی، مامور آماده سازی دروازه بان تیم شود، نشان می دهد اخباری که در خصوص اختلافات فنایی و لک در رسانه ها مطرح شد را باید بیشتر مورد توجه قرار داد. به هرحال نباید از این واقعیت گذشت که وظیفه داوود فنایی به عنوان مربی دروازه بان های پرسپولیس تمرین دادن گلرهای تیم است و او که با باشگاه اتفاقا قرارداد خوبی دارد، باید فراتر از مشکلات شخصی عمل کرده و تمرین دادن دروازه بان اول تیم را در دورانی که سرمربی در حال تنبیه اوست، به مهرداد خانبان نسپارد که تخصص زیادی در تمرین دادن دروازه بان ها ندارد.

به هر روی حامد لک اگرچه به مجموعه تیم بازگشته و با باشگاه هم قراردادش را تمدید کرده اما با توجه به شناختی که از روحیات کادرفنی تیم می رود، بسیار بعید است در آینده شاهد ادامه همکاری طرفین باشیم و باید دید چه سرنوشتی در انتظار لک یا فنایی خواهد بود.

#حامد لک
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها