شاهکار فنی و مدیریتی سرخابی‌ها
64639
جای خالی غم‌انگیز در آسیا و حذفی
01 ارديبهشت 1401 13:45
بدون تعارف این روزها تب و تاب فوتبال ایران بسیار پایین آمده و مخصوصا هواداران پرسپولیس و استقلال دوران سختی را پشت سر می‌گذارند.

روزنامه گل

درحالی‌که همه جای دنیا مسابقات باشگاهی با فشردگی و هیجان تمام دنبال می‌شود، سرخابی‌ها مدت‌هاست به میدان نرفته‌اند و این روند تا میانه‌های اردیبهشت هم ادامه خواهد داشت. چرا؟ چون مدیران آنها و البته مربیان و بازیکنان گرامی شاهکار زدند. هنرنمایی مدیران باشگاه‌ها و نیز مسئولان ارشد فوتبال ایران این بود که پرسپولیس و استقلال نتوانستند مجوز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را

بگیرند. بدون شک اگر سرخابی‌ها این شب‌ها در آسیا بازی داشتند، همه‌‌چیز زمین تا آسمان فرق می‌کرد، اما میلیون‌ها هوادار دو تیم امسال ناچارند خیلی غریبانه مسابقات لیگ قهرمانان را دنبال کنند.شاهکار بازیکنان و مربیان دو تیم هم حذف از جام حذفی بود. سازمان لیگ با توجه به حضور فولاد و سپاهان در آسیا تصمیم گرفت لیگ را تعطیل کند و در این فرصت جام حذفی را به پایان برساند. با این حال چیزی که آنها و خیلی از مردم فکرش را نمی‌کردند، حذف زودهنگام پرسپولیس و استقلال بود. با احترام به همه تیم‌های سختکوش و محترم، به هر حال فقدان دو قطب سنتی فوتبال ایران باعث کاهش حرارت این مسابقات شده و برای خیلی‌ها شب‌های کسالت‌باری ساخته است. فقط یک‌درصد تصور کنید فینال جام حذفی قرار بود همین روزها بین پرسپولیس و استقلال برگزار شود... .

#استقلال #پرسپولیس #اختصاصی گل #یادداشت
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها