پرسپولیس سابقه قهرمانی در روز آخر را هم دارد
64576
علی نعمتی : شش بازی را می‌بریم تا ششمین جام را هم بگیریم
31 فروردين 1401 19:56
آرش جعفری - مدافع پرسپولیس عقیده دارد این تیم هنوز هم شانس قهرمانی دارد و برای رسیدن به هدفشان هم‌قسم شده‌اند.

روزنامه گل

علی نعمتی می‌گوید اوضاع تیم بسیار خوب است و خودش هم شرایط خوبی دارد. مدافع پرسپولیس در ادامه به حذف از جام حذفی اشاره دارد و می‌گوید اسیر شگفتی شدند ولی از هواداران عذرخواهی می‌کند و امیدوار است با قهرمانی در لیگ جبران کنند.

نعمتی می‌گوید به بازی‌های حریف کار ندارند فقط بر روی بازی‌های خودشان تمرکز دارند و می‌خواهند هر 6 بازی را ببرند تا ششمین قهرمانی پی‌درپی را جشن بگیرند.

اوضاع پرسپولیس چطور است ؟

اوضاع خوب است تمرینات شروع‌شده و برای ادامه لیگ آماده می‌شویم. بچه‌ها همه با جدیت مرین می‌کنند تا بهترین عمل کرد را دربازی‌ها داشته باشد. ازلحاظ روحی روانی هم آماده هستند.

وضعیت خودت چطور است ؟

خدا را شکر وضعیت خودم هم خوب است و در تمرینات شرکت دارم و سعی می‌کنم که کادر فنی از من راضی باشد.

گویا یحیی گل محمدی هم به بچه‌های تیم صحبت انگیزشی داشته و به‌کل تیم روحیه داده است ؟

بله همین‌طور است. آقا یحیی با بچه‌ها همیشه قبل از شروع تمرین صحبت می‌کنند . در آخرین صحبتی هم که با بازیکنان داشتند به همه روحیه دادند و گفتند می‌توانیم قهرمان شویم. فقط کافی است که ما فعل خواستن را صرف کنیم.

اتفاقاً خیلی از کارشناسان خصوصاً پیشکسوتان پرسپولیسی عقیده دارند که پرسپولیس هنوز شانس قهرمانی دارد ؟

بله دقیقاً همین‌طور است ما هنوز هم شانس داریم چراکه 6 هفته به پایان رقابت‌ها باقی‌مانده است. پرسپولیس در شرایط بدتر از این هم توانسته قهرمان شود. پرسپولیس در لیگ اول و در لیگ هفتم موفق شد در روز آخر قهرمانی را از دست استقلال و سپاهان دربیاورد. یک‌بار هم در لیگ آزادگان درحالی‌که 13 امتیاز از رقبا عقب بود موفق شد در پایان فصل قهرمان شود. بنابراین هنوز هم ما شانس قهرمانی داریم.

اما استقلال 6 امتیاز از شما جلوتر است ؟

بله به‌خوبی متوجه این موضوع هستیم. استقلال از ما 6 امتیاز جلوتر هست اما ما به نتایج این تیم فکر نمی‌کنیم. تمرکز ما بر روی نتایج خودمان است. آقا یحیی هم همین را به ما گفتند. ما باید تمام حواسمان به بازی‌های خودمان باشد. ما اگر می‌خواهیم قهرمان شویم باید 6 بازی باقیمانده را ببریم.

یعنی عقیده دارید استقلال امتیاز از دست می‌دهد ؟

گفتم مهم اول این است که ما همه بازی‌ها را برنده شویم. در آن‌سوی میدان هم امیدواریم استقلال امتیاز از دست دهد. من عقیده دارم به‌رغم اینکه استقلال تیم خوبی است اما چون بازی‌های سخت‌تری دارد امتیاز از دست خواهد داد و ما باید از فرصت به‌دست‌آمده استفاده کنیم.

در بازی با آلومینیوم ابتدا دفاع چپ بودی و بعد دوباره به مرکز خط دفاع برگشتی کدام پست راحت‌تر هستی ؟

من در پست دفاع میانی راحت‌تر هستم چون پست تخصصی من است اما در دفاع چپ هم می‌توانم بازی کنم. البته آقا یحیی هرکجا بخواهند بازی می‌کنم وسعی می‌کنم بهترین بازی خودم را به نمایش بگذارم.

جام حذفی بازی برده را با شکست عوض کردید و بعد استقلال هم شکست خورد ناراحت نیستی فرصت خوبی را برای قهرمانی از دست دادید؟

ابتدا باید بگویم من از حذف تیم خیلی ناراحت هستم. از همه هواداران هم معذرت می‌خواهم . بازی با آلومینیوم را خیلی خوب شروع کردیم و از حریف هم پیش افتادیم اما بر روی اتفاقات بازی را واگذار کردیم. خب جام حذفی هم همان‌طور که از اسمش پیدا است جام شگفتی‌ها است. انشاالله با قهرمانی در لیگ جبران می‌کنیم.

یعنی قهرمان می‌شوید ؟

ببینید همه اعداد به نفع ماست. 6 بازی، 6 امتیاز و ششمین قهرمانی پی‌درپی برای همین می‌گویم شانس قهرمانی زیاد است و به هدفمان می‌رسیم. بچه‌ها همه هم‌قسم شدند در این شش بازی از جان‌مایه بگذارند تا بازهم هواداران را خوشحال کنند.

#پرسپولیس #علی نعمتی #مصاحبه #اختصاصی گل #آرش جعفری
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها