باید با حساسیت بیشتری داوران را انتخاب کنند
64416
کارگرجم: پرسپولیس دیگر زور بردن ندارد
30 فروردين 1401 14:19
اکبر کارگرجم پیشکسوت استقلال می‌گوید انتقاد متوالی از عملکرد علیرضا رضایی مقابل نساجی کمکی به این تیم نخواهد کرد و بازیکنان این تیم باید روی باقی مسابقات فصل تمرکز کنند و به فکر کسب عنوان قهرمانی باشند.

روزنامه گل

مشروح صحبت‌های کارگرجم با گل درمورد وضعیت استقلال و رویارویی با سپاهان اصفهان را می‌خوانید:

در مورد بازی با نساجی هنوز صحبت می‌شود. نظر شما در مورد آن مسابقه چیست؟

بازی خوبی را شاهد بودیم و استقلالی‌ها موقعیت‌های زیادی خلق کردند، اما با وجود اینکه شاگردان مجیدی شب خوبی را پشت سر گذاشتند، اما داور بازی یک گل که به نظر صحیح می‌آمد را مردود کرد تا شاگردان مجیدی در این بازی متضرر شوند. به هر حال دیدار‌ها تک بازی است و استقلال نتوانست در طول بازی از موقعیت‌هایش استفاده کند و در ضربات پنالتی حذف شد. بازی‌های حساسی در ادامه برای استقلال در پیش است و کمیته داوران باید دقت کنند و با حساسیت بیشتری داوران را انتخاب کنند. هر بازی برای استقلال حساس و مهم است و خداراشکر ۶ امتیاز جلو هستند.

قبول دارید حواشی تمرکز تیم را در مسیر کسب عنوان قهرمانی بهم میزند؟

بله، دیگر مجیدی و شاگردانش نباید وارد حاشیه شوند. سابقه داشته است ما در استقلال چندین هفته صدر جدول بودیم و در پایان، چون حواشی تیم را فرا گرفت قهرمانی را از دست دادیم.

از عملکرد علیرضا رضایی برابر نساجی همچنان انتقاد می‌شود.

مجیدی می‌توانست از حسینی استفاده کند، اما نمی‌شود از این موضوع انتقاد کرد، چون فنی نیست و ممکن بود حسینی هم باشد و استقلال ببازد. رضایی گلر خوبی است و نباید او را ناامید کنیم. به هر حال فوتبال است و اینکه رضایی باشد یا نباشد تصمیم مربی است که گلر را انتخاب کند.

بازی با نساجی چه تاثیری روی روحیه بازیکنان تیم خواهد داشت؟

به هیچ عنوان نباید بازیکنان استقلال تحت تاثیر این شکست قرار بگیرند. به هر حال بازیکنان استقلال خیلی خوب ظاهر شدند و تا به اینجای لیگ خیلی خوب کار کردند و حیف است که بخواهند به چیزی که از دست رفته فکر کنند. استقلال فاصله‌ای تا قهرمانی در لیگ برتر ندارد.

بازی با سپاهان هم از حساسیت بالایی برخوردار است.

استقلال با چند مانع سخت در ادامه لیگ روبرو است و بی‌شک بازی سختی مقابل سپاهان در پیش دارد. دیدار استقلال و سپاهان همیشه از جذابیت و محبوبیت خاصی برخوردار بوده و از طرفی چون سپاهان از لیگ قهرمانان آسیا برمی‌گردد، خسته است و استقلال می‌تواند از این فرصت استفاده کند.

نظر شما در مورد بیانیه‌ها علیه داوری چیست؟

استقلال شرایط بسیار خوبی دارد. یک موقع شرایط بد است و اصلا چیزی اهمیت ندارد اما استقلال در صدر است و اختلاف خوبی با تیم دوم دارد. این تیم تنها 3 بازی تا قهرمانی دارد. اگر آبی‌پوشان از بازی مقابل پدیده، سپاهان و فولاد 6 امتیاز بگیرد بازی‌های باقیمانده تشریفاتی می‌شود. چرا وقتی شرایط انقدر خوب است، تیم را وارد حاشیه کنیم؟ کار کمیته داوران و کارشناسان را تایید و نه تکذیب می‌کنم اما اعتقادم این است استقلال تمام تمرکز خود را روی بازی مقابل سپاهان بگذارد که بازی بسیار مهم و تعیین کننده‌ای در راه قهرمانی است.

استقلال با این شیوه می‌تواند قهرمان شود؟

بر اساس تجربه می‌گویم استقلال به هیچ وجه وارد حاشیه نشود زیرا قهرمان است. قبلا هم گفته‌ام کار تمام شده و استقلال قهرمان است مگر آن که خودمان نخواهیم. پرسپولیس دیگر زور بردن ندارد. بازی‌های این تیم را بررسی می‌کنم. عدم برد آن‌ها اتفاقی نیست. استقلال سپاهان را ببرد، باتوجه به اینکه توانایی شکست پدیده را دارد حتما قهرمان می‌شود. امیدوارم تمرکز حفظ شود و قهرمانی از دست آبی پوشان نرود.

#پیشکسوت استقلال #مصاحبه #اختصاصی گل #استقلال #فرهاد مجیدی
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها