64376
آرای جدید کمیته اخلاق صادر شد/ محرومیت 7 ساله یک بازیکن
30 فروردين 1401 11:56
کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال جدیدترین آرای خود را ابلاغ کرد.

روزنامه گل

کمیته اخلاق آرای خود را درباره رقابت‌های لیگ دسته دوم به شرح زیرا اعلام کرد:

با توجه به قطعی شدن محکومیت رضا ابراهیمی و مجید کلهری هرکدام به پرداخت جزای نقدی به مبلغ پانصد میلیون ریال محکوم شدند.

همچنین هاتف شیخ لاری به دلیل قطعیت محکومیت به پرداخت جزای نقدی به مبلغ یکصد میلیون ریال و شش ماه محرومیت از هرگونه فعالیت مرتبط با فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی محکوم شد.

بر اساس دیگر رای صادره، امیرحسین پاپی زاده رییس هیات مدیره باشگاه خرم رود به پرداخت جزای نقدی به مبلغ پانصد میلیون ریال و همچنین یکسال محرومیت از هرگونه فعالیت مرتبط با فوتبال، فوتسال، فوتبال ساحلی محکوم شد.

علی اکبر دیندار به پرداخت پانصد میلیون ریال جزای نقدی و پنج سال محرومیت از هرگونه فعالیت مرتبط با فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی محکوم شد.

همچنین کمیته اخلاق آرای برخی تیم‌های حاضر در گروه دوم لیگ دسته دوم فوتبال کشور را هم به شرح زیر صادر کرد:

باشگاه سردار بوکان: به کسر 9 امتیاز از تیم در فصل 1401-1400 و پرداخت پنج میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شد.

باشگاه شهید قندی یزد: به کسر 6 امتیاز از تیم در فصل 1400-1399 و پرداخت پنج میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شد.

باشگاه شاهین بندرعامری: به کسر 6 امتیاز از تیم در فصل 1400-1399 و پرداخت پنج میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شد.

سروش سعیدی: به محرومیت هفت سال از هرگونه فعالیت مرتبط با فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی و پرداخت یک میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شد.

بهنام رسومی نیا: به محرومیت دو سال از هرگونه فعالیت مرتبط با فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی و پرداخت پانصد میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد.

امید سلطانی: به محرومیت دو سال از هرگونه فعالیت مرتبط با فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی و پرداخت پانصد میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد.

سید مصطفی نوربخش: به محرومیت دو سال از هرگونه فعالیت مرتبط با فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی و پرداخت پانصد میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد.

مهران مرادعلی: به محرومیت یکسال از هرگونه فعالیت مرتبط با فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی و پرداخت پانصد میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد.

رسول طهماسبی: به محرومیت شش ماه از هرگونه فعالیت مرتبط با فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی (تعلیق اجرای یک دوم محرومیت شش ماهه باقیمانده پس از احراز و اجرای یک دوم محرومیت مذکور به مدت یکسال) و پرداخت پانصد میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها