64352
استانداری مازندران ۲۵ هزار بسته افطاری برای هواداران نساجی تهیه کرد
30 فروردين 1401 11:05
هواداران تیم فوتبال نساجی که امشب برای تشویق تیم محبوب‌شان در مسابقه مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی به ورزشگاه آزادی می‌روند پیش از مسابقه با بسته‌های افطاری تهیه شده توسط استانداری مازندران پذیرایی می‌شوند.

روزنامه گل

استقبال کم‌نظیر نساجی‌چی‌ها از شهرهای مختلف مازندران و حتی استان‌های دیگر برای سفر به تهران و تشویق این تیم در مسابقه مقابل مس کرمان که ساعت ۲۰:۳۰ امشب برگزار می‌شود طی روزهای اخیر بسیاری از نهادها، مسئولان و حتی فعالان صنفی و بخش خصوصی را پای کار آورد تا مقدمات و تمهیدات مربوط به حضور بیش از ۳۰ هزار هوادار نساجی در ورزشگاه آزادی را فراهم کنند. آخرین اقدام قابل توجه انجام شده نیز تهیه ۲۵ هزار بسته افطاری برای هواداران با دستور استاندار مازندران و انجام اقدامات لازم برای فراهم کردن مکان مناسب برای نمازگزاران است.

سید محمود حسینی‌پور که طی هفته‌های اخیر با نگاهی ویژه پیگیر رفع برخی مشکلات تیم فوتبال نساجی از جمله تکمیل ورزشگاه شهید وطنی شده و ۲۲ فروردین نیز مهمان ویژه مسابقه نساجی و استقلال بود، طی روزهای اخیر به همه مسئولان مرتبط در استان تأکید کرد که برای حمایت از تیم فوتبال نساجی در مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی و کمک به این تیم در مسیر کسب عنوان قهرمانی، در حد توان گام بردارند.

با توجه به روزه‌دار بودن بسیاری از هواداران و سفر آن‌ها به تهران، یکی از دغدغه‌های مطرح شده طی روزهای اخیر موضوع پذیرایی از هواداران بود. روابط عمومی استانداری مازندران اعلام کرد که با دستور استاندار، ۲۵ هزار بسته افطاری و مکان نماز برای هواداران نساجی در ورزشگاه آزادی فراهم شده است.

حسینی‌پور دو روز پیش نیز پیگیری‌های ویژه‌ای برای افزایش ظرفیت حضور هواداران نساجی در ورزشگاه آزادی انجام داد که به اضافه شدن ۱۰ هزار سهمیه دیگر برای هواداران نساجی و رسیدن سقف ظرفیت حضور هواداران تا ۴۰ هزار نفر منجر شد.

هواداران نساجی طی دو روز اخیر بیش از ۲۵ هزار بلیت این مسابقه را خریداری کردند تا با وجود خانه‌به‌دوشی تیم‌شان و فراهم نبودن امکان میزبانی از رقبا در مازندران، در یکی از مهم‌ترین بازی‌های تاریخ این باشگاه، نساجی را همراهی کنند.

طی روزهای گذشته در شهرهای مختلف مازندران اقدامات متعددی برای کمک به حضور هواداران نساجی در ورزشگاه آزادی انجام شد که از جمله آن‌ها می‌توان به تهیه بیش از ۸۰ دستگاه اتوبوس توسط شهرداری‌ها، صنوف، افراد سرشناس، فعالان بخش خصوصی و شرکت‌ها، باشگاه‌های ورزشی و برخی مجموعه‌های دیگر اشاره کرد. ارائه مرخصی به کارکنان برخی مجموعه‌ها از جمله شهرداری قائمشهر، تأمین پرچم برای هواداران و در نظر گرفتن غذای گرم توسط برخی فعالان بخش خصوصی نیز در این اقدامات دیده می‌شود. باشگاه نساجی نیز برای کمک به حضور هواداران در ورزشگاه آزادی، بلیت این مسابقه را با تخفیف ۵۰ درصدی در اختیار هواداران گذاشت.

تیم فوتبال نساجی مازندران ساعت ۲۰:۳۰ امشب -۳۰ فروردین- در مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی فوتبال کشور از مس کرمان در ورزشگاه آزادی تهران میزبانی می‌کند و در صورت کسب پیروزی مقابل این تیم حریف آلومینیوم اراک در فینال می‌شود و به یک قدمی لیگ قهرمانان آسیا خواهد رسید.

#نساجی مازندران
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها