مجیدی و آجورلو آرامش را به استقلال تزریق کرده‌اند
63973
حاجی پور: باید شکست را بپذیریم و به آینده فکر کنیم
27 فروردين 1401 15:21
    افشین حاجی پور پیشکسوت استقلال می‌گوید آبی‌ها در مسابقه برابر نساجی عملکرد خوبی نداشته و باید بهتر عمل می‌کردند اما ابراز امیدواری دارد که آنها در لیگ برتر بتوانند در نهایت به عنوان قهرمانی دست پیدا کنند.

روزنامه گل

مشروح صحبت‌های ‌حاجی پور با گل درمورد عملکرد استقلال و شرایط پیش روی آبی پوشان را می‌‌خوانید:

بازی جام حذفی مقابل نساجی چطور بود؟

اصلا از بازی مقابل نساجی راضی نیستم. انتظارم از استقلال بسیار بیشتر از این‌ها است. استقلال پر از بازیکنان حرفه‌ای است و نباید چنین نوسانی داشته باشد که مقابل نساجی شکست بخورد. نساجی البته تیم خوبی است و به آن‌ها احترام می‌گذارم اما استقلال باید برنده می‌شد. به هر حال فوتبال برد و باخت دارد. هر دو تیم هم جوان بودند و تصمیم‌شان برد بود که در این بازی سهم نساجی شد. پرسپولیس هم در بازی خود ناکام بود، در حال حاضر فقط عشق و فوتبال دلی نیست که در بازی حکمفرما باشد و هر تیمی بیشتر تلاش کند موفق می‌شود. باید از مجیدی و آجرلو تشکر کنم که هر دونفر برای استقلال تلاش می‌کنند و زحمت می‌کشند. این دو آرامش را به استقلال تزریق کرده‌اند.

از عملکرد علیرضا رضایی در این مسابقه انتقاد می‌شود.

متاسفانه دروازه‌بان استقلال ناکام بود. پنالتی گرفتن امری تجربی است و با تلاش متعدد در سال‌ها به دست می‌آید. از دروازه‌بان جوان استقلال تمجید می‌کنم و معتقدم باید به او زمان داد و فرصت اما باید ببینیم این فرصت چه زمانی و کجا داده می‌شود. در چنین دیداری به نظرم بهتر بود او درون دروازه قرار نمی‌گرفت.

به نظر شما این شکست چه تاثیری در روحیه تیم دارد.

بازیکنان باید این شکست را قبول کنند. دنیای ورزش و فوتبال پر از شکست و برد است. بازیکنان استقلال باید تفکر حرفه‌ای داشته باشند و از این شکست درس بگیرند و به آینده فکر کنند. بازهم می‌گویم که آجرلو و مجیدی هر دو دارند تلاش می‌کنند تا استقلال جام بیاورد که متاسفانه جام حذفی از دست رفت. برای پرسپولیس هم از بین رفت. استقلال و پرسپولیس سرمایه مملکت هستند اما خب هر دو از جام حذفی کنار رفتند و فوتبال هم فقط این دو تیم نیستند.

ادامه راه استقلال در لیگ را چطور ارزیابی می‌کنید؟

تمام تیم‌ها در ادامه راه سعی دارند صدرنشین را متوقف و خودشان را اثبات کنند. ادامه کار سخت است اما بسیار امیدوارم که استقلال قهرمان لیگ شود. به عنوان یک هوادار و پیشکسوت امیدواری‌ام در این زمینه زیاد است و خدا کند با کسب جام، هواداران خوشحال شوند.

#استقلال #پیشکسوت استقلال #اختصاصی گل #مصاحبه
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها