63322
الهامی: اصلا دوست نداشتم در این مرحله با استقلال روبرو شویم
21 فروردين 1401 16:35
سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: اصلا دوست نداشتم در این مرحله با استقلال روبرو شویم.

روزنامه گل

ساکت الهامی در نشست خبری پیش از دیدار مقابل استقلال در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی اظهار داشت: به خانواده بیت الله خندان یکی از خبرنگاران قدیمی و استقلالی نویس فوتبال کشور که واقعا صداقت سرلوحه کارش بود و همچنین مجموعه باشگاه استقلال تسلیت می‌گویم. اصلا دوست نداشتم در این شرایط به استقلال بخوریم. سومین بار است که در این فصل با هم بازی می کنیم.

وی افزود: تیمی که با صداقت و از صمیم قلب می گویم، بهترین تیم حال حاضر ایران است. تیمی که 26هفته نباخته هیچ بهانه ای برای خوب نبودنش نیست. به این مجموعه و فرهاد مجیدی تبریک می گویم. تیم خوبی را ساخته است.

الهامی گفت: به کل مجموعه استقلال و سردار آجرلو تبریک می‌گویم. استقلال تیم قابل احترامی است. قطعاً فردا بازی سختی خواهد بود. خوشحالی من از این است که فردا طرفداران دو تیم دوست داشتنی فوتبال کشورمان یعنی نساجی و استقلال زینت‌بخش این بازی خواهند بود. به شما قول می‌دهم که بازی خیلی خوب، تاکتیکی و بسیار زیبایی خواهد بود. استقلال در بازی‌هایش نشان داده اصلاً و ابداً به حریف موقعیت نمی‌دهد. ما هم تیم خوبی هستیم با تمام احترامی که برای استقلال قائل هستم چون جام حذفی است، یک تیم باید برنده شود و خوشحال می‌شوم که تیم ما برنده شود. جام حذفی با لیگ فرق می‌کند البته می‌دانم که بردن استقلال کار سختی است.

سرمربی نساجی در مورد شرایط این تیم در لیگ برتر عنوان کرد:‌ این تیم به حق واقعی خودش در لیگ رسیده، سال قبل تا روز آخر برای سقوط نکردن تلاش می‌کرد اما الان 6 هفته مانده و قطعاً به رتبه‌های بالاتر می‌رسد. در دور رفت هم همین‌طور بودیم. فکر می‌کنم امسال بهترین نتیجه‌ای که می‌شد برای نساجی متصور شد را به دست آوریم. امیدوارم با 6 بازی باقیمانده بتوانیم به جایگاهی که شایسته‌اش هست، برسد. کار برای ما سخت بود. شرایطی که داشتیم شاید امسال برای هیچ تیمی پیش نیامده باشد که در همه بازی‌ها میهمان باشیم. فشار بازی‌ها پنج روز یکبار بود و این کار ما را سخت کرد. در موردش صحبت می‌کنم که چرا جایگاه جدولی ما اینجا است، با یک یا دو بازی می‌شد 4-5 پله صعود کرد.

وی با اشاره به مسابقات جام حذفی تصریح کرد: این جام جامی است که در آن یا همه چیز وجود دارد یا هیچ چیزی نیست. یعنی اصلاً نایب قهرمانی هم ندارد فقط تیم‌ها زودتر یا دیرتر حذف می‌شود. هیچکس نمی‌تواند بگوید من نایب قهرمانی جام حذفی شدم فقط یک قهرمانی دارد. فکر می‌کنم بازی فردا به گونه‌ای است که تیمی که از این مسیر سخت عبور کند مسیرش هموارتر می‌شود.

الهامی در خصوص اینکه بازی فردا چقدر تفاوت دارد، اظهار داشت: شرایط بازی قطعاً برای هر دو تیم متفاوت است. حساسیت بیشتری دارد. همانطور که گفتم یا همه چیز دارد یا هیچ چیزی ندارد. به خاطر همین دیشب تیم‌هایی صعود کردند که شاید کسی فکرش را نمی‌‌کرد. جام حذفی با لیگ کاملاً متفاوت است. اگر تیمی اشتباه کند جای جبران ندارد. در لیگ اگر 4-5 اشتباه کنید جای جبران دارد ولی اینجا اینطور نیست. کما اینکه در مورد مس رفسنجان کمتر کسی فکر می‌کرد این اتفاق بیفتد.

سرمربی نساجی در خصوص مقایسه محرومیتش با یحیی گل‌محمدی و همچنین بازی فصل قبل خاطرنشان کرد: یک بازی بود و اتفاقاتش تمام شد. استقلال با آن زمان خیلی فرق کرده و الان تیم کاملی است. الان تیم ما تراکتور نیست و نساجی است. قطعاً بازی کاملاً متفاوتی است.

وی افزود: در مورد محرومیت اگر بخواهم صحبت کنم؛ اجازه بدهید الان صحبت نکنم چون خوب نیست که در مورد مربی تیم دیگری در این موقعیت حرف بزنم. ان‌شاءالله اگر شرایط فراهم شد در موقع مناسب صحبت می‌کنم. در مورد بازی فردا صحبت کنیم. دو تیم خوب بازی می کنند که ان‌شاءالله یک بازی تماشاگرپسند شود.

#نساجی مازندران
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها