بهانه‌های تکراری و خسته‌کننده
62934
خودشان هم باور نمی‌کنند
17 فروردين 1401 19:55
وقتی کسی امتیاز از دست می‌دهد، قاعدتا تیم دیگری باید آن امتیاز را به دست آورده بود. آن تیم سود برنده را به ما نشان بدهید تا چشم‌مان به جمالش روشن شود

روزنامه گل

روزنامه گل- هر روز، هر روز و هر روز یک تعداد جمله در فوتبال ایران تکرار می‌شود؛ نمی‌خواهند قهرمان شویم، نمی‌خواهند در لیگ بمانیم، با من مشکل دارند، از تیم ما خوش‌شان نمی‌آید. هی همینطور مدام و مدام غر زده می‌شود. اصلا انگار یک عده وظیفه خودشان می‌دانند که این حرف‌ها را طوطی‌وار تکرار کنند. با عرض معذرت، این ادبیات از طرف هر کسی که بوده باشد کم‌کم تهوع‌آور شده است. در پرسپولیس و استقلال که روزی دویست نفر دویست مصاحبه این شکلی انجام می‌دهند، امیر قلعه‌نویی هم فوق دکترای این داستان است و از بیست سال پیش این حرف‌ها را شروع کرده بود. کار به جایی رسیده که یکی مثل سید صالحی هم می‌گوید: «برای نابودی پدیده اتاق فکر تشکیل داده‌اند!» خب اگر قرار است همه نابود شوند، پس چه کسی باید سود ببرد؟ نمی‌شود که هر شانزده تیم لیگ برتری شاکی باشند. وقتی کسی امتیاز از دست می‌دهد، قاعدتا تیم دیگری باید آن امتیاز را به دست آورده بود. آن تیم سود برنده را به ما نشان بدهید تا چشم‌مان به جمالش روشن شود.

شما روح فوتبال را می‌کشید. لذت تماشای مسابقات و هواداری از تیم‌ها را از بین می‌برید. شما حال مردم را به هم می‌زنید. سر جدتان بس کنید. اگر برنده‌اید، طوری ببرید که حرف و حدیثی در آن نباشد و اگر بازنده‌اید، سر در گریبان خود فرو ببرید و به رفع معایب‌تان بپردازید. گول این لایک و کامنت‌های فله‌ای و کیلویی را هم نخورید. شما شخصیت‌تان را با این لایک‌ها تاخت می‌زنید و البته که در نهایت ضرر می‌کنید. همین‌ها که امروز برای‌تان هورا می‌کشند، دو فردای دیگر محل‌تان نمی‌گذارند و علیه خودتان قیام می‌کنند. بگذارید فقط همین یک فوتبال برای مردم زجرکشیده باقی بماند.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها