توقعات از تیم ملی را بالا نبریم
62650
حاجیلو: بازی با پیکان مهم و تعیین کننده است
15 فروردين 1401 14:43
اصغر حاجیلو پیشکسوت استقلال معتقد است دیدار مقابل پیکان سرنوشت ساز است و می‌توان گفت یکی از دیدارهای مهم آبی پوشان تا پایان فصل خواهد بود.

روزنامه گل

شرایط استقلال را پیش از دیدار مقابل پیکان چطور ارزیابی می‌کنید؟

به نظرم استقلال شرایط خوبی دارد آنها توانسته‌اند فاصله امتیازی خوبی را با سایر مدعیان در جدول رده بندی ایجاد کنند اگر بتوانند در بازی‌های خانگی خود به پیروزی برسند می‌توانند عنوان قهرمانی را کسب کنند. تیم پیکان هم شرایط خوبی دارد درست است که آنها در جدول جزو تیم‌های بالانشین نیستند اما مقابل استقلال و پرسپولیس همیشه بهترین عملکرد را انجام می‌دهد.

فکر می‌کنید استقلال چه زمانی می‌تواند قهرمانی خود را مسجل کند ؟

استقلال باید در چند دیدار پیش روی خودش امتیازات لازم را جمع آوری کند و چند هفته مانده به پایان لیگ عنوان قهرمانی را به دست بیاورد. دیدار استقلال مقابل پیکان خیلی مهم است و به نوعی می‌توان گفت تعیین کننده است.

هواداران هم بعد از مدت‌ها به ورزشگاه خواهند آمد.

خیلی اتفاق بسیار خوبی است که تماشاگران می‌توانند در ورزشگاه‌ها حضور داشته باشند و همین باعث می‌شود انگیزه تیم‌ها بالاتر برود. استقلال از همین پتانسیل حضور هوادارانش بهترین استفاده را کرده و در مقابل حریفان به برتری برسد.

خیلی‌ها معتقدند استقلال در تعطیلات شاید از لحاظ بدنی افت کرده باشد.

امیدوارم که چنین چیزی نباشد و با تدابیر کادرفنی و با برنام‌های که به بازیکنان داده شده است آنها در بهترین شرایط قرار داشته باشند مطمئن هستم بازیکنان استقلال بیشتر از هرکس دیگری دوست دارند قهرمان شوند و مطمئنا در این چند هفته باقی مانده با تمرکز بالا به میدان خواهند رفت.

نظرتان در خصوص قرعه کشی جام جهانی چیست؟

به نظرم گروه ایران بسیار مناسب است و با انجام برنامه ریزی خوب می‌توان به صعود از این گروه امیدوار بود البته من نگران آن هستم که خیلی‌ها انتظارات را بالا برده‌اند و از همین حالا تیم ملی را در مرحله بعدی می‌بینند.

#استقلال #پیشکسوت استقلال #مصاحبه #اختصاصی گل
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها