62572
استقلال نباید مرتکب اشتباه بزرگ شود
15 فروردين 1401 10:03
پیشکسوت آبی پوشان با بیان این نکته که تا انتهای فصل ۷ بازی خیلی مهم باقی مانده تاکید کرد: استقلالی‌ها نباید در باد اختلاف ۶ امتیازی خود بخوابند.

روزنامه گل

تیم فوتبال استقلال در چارچوب هفته بیست و سوم لیگ برتر میزبان پیکان است و آنها این فرصت را دارند تا با پیروزی خانگی حداقل فاصله ۶ امتیازی شان با پرسپولیس را در صدر جدول حفظ کند.

در خصوص این بازی و سایر شرایط استقلال رامین محرم نژاد پیشکسوت آبی پوشان اظهار داشت: استقلال تا اینجای کار بسیار خوب کار کرده و مزد این عملکرد را هم با حضور مقتدرانه در صدر جدول گرفته است. اما این همه هفته صدرنشینی نمی‌تواند ضامن قهرمانی باشد. در واقع کار هنوز تمام نشده و اگر آبی پوشان چنین تصوری داشته باشند اشتباه بزرگی مرتکب شده‌اند.

وی اضافه کرد: با اینکه ۶ اختلاف امتیاز حاشیه امنیت خوبی بین استقلال و تیم دوم جدول ایجاد کرده است، اما آنها نباید در باد این اختلاف امتیازی بخوابند و کار را تمام شده بدانند.

مدافع اسبق آبی پوشان تصریح کرد: ۷ هفته تا پایان فصل باقی است استقلالی‌ها باید فرض را بر این بگذارند که ۷ فینال تا پایان این رقابت‌ها در پیش دارند و باید از تک تک این بازی‌ها برنده خارج شوند. پیکان اولین فینال و یکی از مهم‌ترین بازی‌های این تیم است چون یک وقفه بین بازی‌ها افتاده و این وقفه می‌تواند در روند هر تیمی تاثیرگذار باشد. استقلالی‌ها اگر بعد از این وقفه کارشان را پیروزی آغاز کنند باز هم روی روال افتاده و کارشان قدری ساده‌تر می‌شود.

محرم نژاد خاطرنشان ساخت: در این ۷ بازی که همه آنها مهم و دشوار هستند، ۳ بازی کاملاً ویژه وجود دارد که شامل دیدار با سپاهان، فولاد و مس رفسنجان است که این ۳ بازی خارج از خانه انجام می‌شود و ممکن است چالش‌های بزرگی برای این تیم ایجاد شود.

پیشکسوت آبی پوشان بیان داشت: در فصلی که استقلالی‌ها عملکرد خوبی دارند، ساختار دفاعی شان بی نقص و در بهترین فرم قرار دارد و آنها می‌توانند با تکیه بر همین ساختار دفاعی مستحکم در این ۷ بازی هم نتایج دلخواه را گرفته و در نهایت به هدف شان برای این فصل برسند.

#استقلال
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها