62293
اوضاع عجیب جودو؛ تعلل از CAS، تعجیل از فدراسیون!
10 فروردين 1401 11:59
اعلام رای دادگاه CAS برای شکایت فدراسیون جودوی ایران از محرومیت چهار ساله جهانی برای سومین بار به تعویق افتاد.

روزنامه گل

دادگاه حکمیت ورزش دیروز با ارسال ایمیلی به فدراسیون جودوی ایران، زمان اعلام رای نهایی دادگاه حکمیت را یک ماه دیگر تمدید کرده است. در آن ایمیل آمده است: «با توجه به حساسیت پرونده و نیاز به بررسی بیشتر برای داوران، زمان اعلام رای نهایی یک ماه دیگر تمدید شد.»
پس از پایان دوماه، دادگاه حکمیت برای دومین بار اسفندماه سال گذشته مجددا نتیجه رای دادگاه را یک ماه دیگر تمدید کرد و در نهایت 9 فروردین برای سومین بار نتیجه رای دادگاه حکمیت ورزش یک ماه دیگر تمدید شد؛ اتفاقی که یک تعلل عجیب را از سوی دادگاه CAS نشان می دهد. در حالی که بیش از 2.5 سال از محرومیت چهار ساله جودوی ایران گذشته، هنوز تصمیمی در خصوص شکایت ایران اتخاذ نشده است.
این در حالی است که فدراسیون جودو نیز بدون توجه به محرومیت در نظر گرفته شده برای تیم ملی، اخیرا تصمیم گرفته مسابقات انتخابی تیم ملی را برگزار کند و حتی برخی از نفرات واجد شرایط را برای حضور در این رقابت ها دعوت کرده است!
مشخص نیست نفرات برتر مسابقات انتخابی تیم ملی برای چه تورنمنتی آماده می شوند و رای دادگاه CAS بالاخره چه سرنوشتی را برای تیم ملی جودوی ایران رقم می زند. البته که این محرومیت بالاخره در شهریور 1402 به پایان خواهد رسید.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها