62204
دعوت کی‌روش از دو مدافع به تیم ملی مصر
07 فروردين 1401 15:09
کارلوس کی‌روش سرمربی پرتغالی تیم ملی مصر تصمیم گرفت تا از دو مدافع برای حضور در دیدار برگشت برابر سنگال دعوت کند.

روزنامه گل

کی روش سرمربی پرتغالی تیم ملی مصر تصمیم گرفت رامی ربیعه و علی جبر مدافعان الاهلی و پیرامیدز را برای پیوستن به لیست فراعنه احضار کند.

تیم ملی مصر خود را برای برگزاری مسابقه برگشت برابر سنگال در تاریخ 9 فروردین در داکار پایتخت سنگال آماده می کند. بازی رفت با یک گل به سود شاگردان کی روش به پایان رسید.

در بازی رفت که در قاهره و در حضور پرتعداد هواداران مصری برگزار شد، شاگردان کی روش با گل زود هنگام و دقیقه 4 مدافع حریف به پیروزی رسیدند. جایی که محمد صلاح روی پاس خوب عمرو السولیه در موقعیت تک به تک با ادوارد مندی قرار گرفت که ضربه ستاره مصر پس از اصابت به تیرک افقی دروازه، به پای سالیو سیس مدافع حریف برخورد کرد و وارد دروازه شد.

این دیدار شاهد مصدومیت محمد عبدالمنعم مدافع تیم ملی مصر بود و غیبت او در بازی برگشت مقابل شیرهای ترنگا قطعی شد. ضمن اینکه محمود حمدی به دلیل دریافت کارت زرد در این مسابقه، 2 کارته شد و بازی برگشت را از دست داد.

بر اساس بیانیه ای که فدراسیون فوتبال مصر پس از بازی منتشر کرد، عبدالمنعم در نیمه اول بازی با سنگال دچار شکستگی بینی شد و این بازیکن تحت عمل جراحی اضطراری قرار گرفت.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها