61419
محسن‌زاده: بدشانس نبودیم گل مساوی را به پرسپولیس می‌زدیم/ به خاطر مردم مسجدسلیمان می‌جنگیم
22 اسفند 1400 13:59
دروازه‌بان تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان اعتقاد دارد در دیدار روز جمعه مقابل پرسپولیس بدشانسی گریبان‌گیر این تیم شده است و آنها توانایی به تساوی کشاندن بازی را داشته‌اند.

روزنامه گل

علی محسن‌زاده ، درباره شکست تیمش برابر پرسپولیس گفت: با تیم بزرگ و پرقدرتی روبه‌رو شدیم و پرسپولیس در نیمه اول دو گل یک شکل به تیم ما زد و این کارمان را سخت کرد. ما در نیمه اول می‌توانستیم به گل برسیم که این اتفاق رخ نداد، ولی در نیمه دوم تهاجمی‌تر بازی کردیم و پرسپولیس هم برای حفظ نتیجه قبل از دربی عقب‌نشینی کرد. ما یک گل زدیم و در دقیقه 88 هم می‌توانستیم گل دوم را بزنیم که با بدشانس به هدف‌مان نرسیدیم و متأسفانه شکست خوردیم.

دروازه‌بان تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در مورد اینکه چرا آنها دو گل یک شکل از پرسپولیس خوردند، تصریح کرد: یک روز قبل از بازی، کادر فنی ما پرسپولیس را برای‌مان آنالیز کرد و می‌دانستیم آنها برای گل زدن از ضربات ایستگاهی استفاده خواهند کرد. با این حال فکر می‌کنم در جاگیری‌ها دقت کامل را نداشتیم و متأسفانه دو گل بد خوردیم.

وی راجع به نتایج ضعیف تیمش با محمود فکری و اینکه ادامه این روند ممکن است با سقوط نفت مسجدسلیمان همراه شود، اظهار داشت: فکری زحمت خودش را می‌کشد و برای بهبود اوضاع فنی تیم چند بازیکن جدید هم اضافه شدند. ما بازیکنان خودمان باید در زمین تمرکز بیشتری داشته باشیم و شرایط را تغییر بدهیم. می‌دانیم وضعیت سختی داریم ولی تلاش می‌کنیم تا در بازی‌های بعد نتایج خوبی بگیریم. این تیم هواداران خونگرم و متعصبی دارد و به خاطر مردم مسجدسلیمان می‌جنگیم تا در لیگ برتر بمانیم.

#نفت مسجدسلیمان
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها