مساوی مقابل پرسپولیس به درد ما نمی‌خورد
60747
میرجوان:‌ مس نه خودش فوتبال بازی کرد و نه گذاشت ما بازی کنیم
16 اسفند 1400 18:01
مهاجم تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان تأکید کرد تیمش در بازی روز جمعه با پرسپولیس محکوم به گرفتن سه امتیاز است.

روزنامه گل

عماد میرجوان درباره تساوی تیمش برابر مس رفسنجان گفت:‌ بازی بدی نبود، ولی متأسفانه وزش باد همه چیز را خراب کرد و روی کیفیت بازی تأثیر گذاشت. در ضمن مشخص نبود که مسیر باد کدام سمت است و ما از هر جهت اذیت می‌شدیم. از طرفی مس بعد از 10 نفره شدن رو به توپ‌های هوایی آورد. مس نه خودش فوتبال بازی کرد و نه گذاشت ما بازی کنیم. با این حال ما دو سه فرصت خوب داشتیم و می‌توانستیم برنده شویم.

وی در مورد تقابل با پرسپولیس آنهم در حالی که سرخپوشان برابر صنعت نفت شکست خوردند، تصریح کرد: پرسپولیس همیشه پرسپولیس است و شکست آنها در آبادان دلیل نمی‌‌شود که بگوییم ما کار راحتی داریم. قطعاً پرسپولیس برای کم کردن اختلافش با استقلال دنبال برد خواهد بود و بازی آسانی نخواهیم داشت. البته ما در زمین خودمان بازی می‌کنیم و با توجه به شرایطی که در جدول داریم، محکوم به برد هستیم. ما فقط برای برد بازی می‌کنیم و مساوی هم به دردمان نمی‌خورد.

مهاجم تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان راجع به اینکه آیا خطر سقوط تیم‌شان را تهدید نمی‌کند، اظهار داشت: ما در دو بازی اخیر روند خوبی داشتیم و نگرانی خاصی نداریم. دلیلی ندارد نگران باشیم و تلاش می‌کنیم تا خودمان را در جدول بالا بکشیم.

#نفت مسجدسلیمان
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها