60292
واکنش اصولی به برگزاری بازی تیم ملی در مشهد و زمان برگزاری مجمع فدراسیون فوتبال
13 اسفند 1400 22:25
سخنگوی فدراسیون فوتبال گفت: تیم ملی در آخرین بازی رسمی خود قبل از جام جهانی به پابوس امام رضا (ع) خواهد رفت.

روزنامه گل

احسان اصولی درمورد برنامه های هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال و مشخص کردن تاریخ برگزاری مجمع اظهار داشت: مهمترین برنامه هیأت رئیسه اجرای امورات فدراسیون و برگزاری خوب دو بازی پیش روی تیم ملی است. منابع مالی و کمک‌ها باید فراهم شود تا ثبات و آرامش در فضای فوتبال حاکم شود. با یک رویکرد منطقی و برنامه‌محور کارها باید پیش برود.

وی درخصوص زمان برگزار مجمع فدراسیون فوتبال گفت: درخصوص مجمع هم یک مصوبه‌ای را از قبل داشتیم. برای 20 اردیبهشت ماه باید تشریفات فراهم شود تا دستور جلسه آماده شود. به زودی جزئیات را به اطلاع همه خواهیم رساند.

سخنگوی فدراسیون فوتبال درمورد اخراج تعدادی از کارکنان فدراسیون، گفت: تعداد زیادی از دوستان خودشان استعفا دادند. پست سازمانی تعریف شده‌ای را برای برخی از دوستان نداشتیم. عناوینی مانند مشاور و ... در پست سازمانی فدراسیون تعریف نشده بود. قراردادها تا 29 اسفند ماه است و ما هم پیش از اتمام قرارداد به دوستانی شرایط را اعلام کردیم. تمام حق و حقوق‌ها تا 29 اسفند به تمام نفرات پرداخت خواهد شد.

اصولی با اشاره به برنامه بازی‌های تیم ملی عنوان کرد: ما 4 فروردین ماه مقابل تیم ملی کره‌جنوبی بازی خواهیم کرد. با توجه به سیاستی که فدراسیون دنبال می‌کند مقرر شد تا بازی با لبنان در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد برگزار خواهد شد. به این ترتیب آخرین بازی رسمی ما قبل از جام‌جهانی با پابوسی امام رضا (ع) همراه خواهد بود. ستاد کرونا هم باید درمورد حضور یا عدم حضور تماشاگران تصمیم گیری کند.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها