خدا کند روند استقلال همین گونه ادامه پیدا کند
59854
عادلخانی: استقلال باید در خط دفاعی تقویت می‌شد
08 اسفند 1400 15:09
    رضا عادلخانی پیشکسوت استقلال می‌گوید آبی پوشان تهرانی با هدایت فرهاد مجیدی پتانسیل قهرمانی و پایان دوران طولانی مدت عدم موفقیت را دارند.

روزنامه گل

مشروح صحبت‌های عادلخانی با گل درمورد وضعیت آبی پوشان را می‌خوانید:

روند استقلال در مسابقات اخیر را چطور ارزیابی می‌کنید؟

به عنوان یک پیشکسوت رضایت دارم و خدا کند این روند همین گونه ادامه پیدا کند. مدتی است که تیم هم روند خوبی دارد و هم مشکلات حل شده. بازیکنان کنار هم به خوبی هماهنگ شده‌اند و نتایج خوبی حاصل شده است. انتقاداتی می‌شود که بازی استقلال به آن حد زیبا نیست اما نمی‌شود هم بازی زیبا کرد، هم منتقدین را راضی کرد و هم این بردهای متوالی را به دست آورد.

سرباز شدن یزدانی و مرادمند شوک عجیبی به تیم داد.

به نظرم استقلال باید در خط دفاعی تقویت می‌شد. درست است استقلال چند بازی گل نخورده و آمارهایش عالی بوده اما یکی از دلایلش بد بودن مهاجمان دیگر تیم‌ها است. این مسئله البته تقصیر استقلال نیست و ما نمی‌توانیم توپ را به حریف بدهیم و التماس کنیم که گل بزنند. خودشان باید به این قضیه فکر کنند.

عملکرد دو مهاجم خارجی را چطور بررسی کردید؟

هم یامگا و هم ژستد را دوست دارم. یامگا حرفه‌ای بازی می‌کند و سابقه بازی در اروپا را دارد. وقتی توپ زیر پاهای اوست لذت می‌برم. از لحاظ اخلاقی هم بازیکن بسیار خوبی است. هم او را دوست دارم و هم ژستد را اما به نظرم در زمینه گلزنی مشکل داریم. باید هافبک‌های‌مان بیشتر شوت بزنند و اگر در این زمینه هم موفق باشیم اوضاع عالی خواهد شد. به عنوان پیشکسوت راضی هستم و خوشحال بابت برد استقلال با این بازیکنان جوان.

پس از وضعیت هدایت مجیدی هم رضایت دارید.

بلهط بهترین اتفاق ممکن این است که مجیدی به عنوان یک استقلالی موفقیت کسب کرده و فرهاد مربی منظم و زحمتکشی است. به عنوان پیشکسوت به او احترام می‌‌گذاریم زیرا زحمت می‌کشد. مجیدی خیال ما را آسوده کرد.

آینده تیم را چطور پیش بینی می‌کنید؟

مطمئن بودم فجرسپاسی را شکست می‌دهیم. به آینده هم بسیار خوشبین هستم. این تیم پتانسیل قهرمانی دارد و می‌تواند پس از چند سال جام را فتح کند. اتفاقی که باعث خوشحال شدن ما پیشکسوتان و هواداران می‌شود.

#استقلال #پیشکسوت استقلال #رضا عادلخانی #اختصاصی گل
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها