59140
مدیر تیم آلومینیوم: صفحه منتسب به کمک‌داور بازی، پست برد پرسپولیس را لایک کرد!
02 اسفند 1400 18:56
مدیر تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت که اعتراض‌نکردن اعضای این تیم به اشتباهات داوری علیه نماینده اراک تاکنون تأثیری بر کاهش اشتباهات نداشته است.

روزنامه گل

حمیدرضا امیدوار درباره شرایط تیم آلومینیوم اراک اظهار داشت: تعطیلی مسابقات این پیامدها را دارد، اما شرایط تیم بد نیست. پس از وقفه لیگ برتر، دو بازی سنگین مقابل فولاد خوزستان و پرسپولیس داشتیم. فولاد به‌اندازه یک سال آلومینیوم، در نقل‌وانتقالات نیم‌فصل بازیکن گرفته است و پرسپولیس هم مدافع عنوان قهرمانی مسابقات است.

وی با اشاره به نزول آلومینیوم از رده پنجم جدول لیگ برتر به رتبه هشتم تصریح کرد: اکنون در جایگاه هشتم جدول هستیم، اما باید بپذیریم توقعات از آلومینیوم بالا رفته است. همه تیم‌های تازه‌وارد به لیگ برتر، در دو سال اول برای بقا تلاش می‌کنند و بسیاری از آنها در دو فصل نخست خود به این هدف نمی‌رسند. کمتر کسی فکر می‌کرد با این شرایط،‌ چنین نتایجی بگیریم.

مدیر تیم آلومینیوم اراک راجع به بیانیه این باشگاه در مورد اشتباهات داوری علیه شاگردان رسول خطیبی بیان کرد: در نیم‌فصل اول به‌شهادت همه کارشناسان، بیشترین ضرر را از اشتباهات داوری کردیم و اگر این اتفاق رخ نمی‌داد، شرایط متفاوتی در جدول داشتیم. به این اشتباهات اعتراض نکردیم، اما انگار عکس‌العمل نشان‌ندادن خریدار ندارد، متأسفانه موقعیت تک به تک با دروازه‌بان پرسپولیس که به‌احتمال 90 درصد تبدیل به گل می‌شد، آفساید گرفته شد.

امیدوار با بیان اینکه اگر آلومینیوم به گل اول می‌رسید، بازی جریان متفاوت می‌شد، به تسنیم گفت: با این اشتباه، ورق بازی برگشت و نتیجه مسابقه به‌عکس شد، مگر چند موقعیت این‌چنینی در طول 90 دقیقه به دست می‌آید، آن‌هم برابر تیمی مانند پرسپولیس؟ این داور با اشتباه خود، آلومینیوم را با ضربه بسیار سختی روبه‌رو کرد.

وی با اشاره به اقدام صفحه منتسب به حمیدرضا افشون کمک‌داور دیدار پرسپولیس ـ آلومینیوم یادآور شد: داوری که به کار قضاوت می‌پردازد، باید بی‌طرف باشد، بااین‌حال صفحه منتسب به کمک‌داور مسابقه (افشون) یک پُست درباره برد پرسپولیس را لایک کرد. تلاش می‌کنیم این ضربه را جبران کنیم و با تمام توان به مصاف مس رفسنجان می‌رویم، تلاش می‌کنیم سه امتیاز این مسابقه را به دست بیاوریم و به جدول بازگردیم.

#آلومینیوم اراک
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها