58952
پیگیری ادامه دار استقلال؛ مرادمند و سیاوش یزدانی فعلا باید به سربازی بروند
01 اسفند 1400 14:59
استقلال همچنان پیگیر وضعیت سربازی محمدحسین مرادمند و سیاوش یزدانی است

روزنامه گل

تسنیم، از مدتی قبل بحث خدمت سربازی محمدحسین مرادمند و سیاوش یزدانی؛ دو بازیکن استقلال مطرح شد، بنابر ادعاهای صورت گرفته این دو بازیکن باید به خدمت سربازی اعزام می‌شدند اما این اتفاق صورت نگرفت.

استقلالى‌ها مدعى هستند تعویق خدمت سیاوش یزدانی و محمدحسین مرادمند حق قانونى آنها و این باشگاه است؛ در حالى که بسیاری معتقدند مدافعان استقلال باید در همین مقطع، راهى خدمت سربازى شوند همچنین مطرح شدن مباحثی درباره تعویق خدمت سیاوش یزدانی و محمدحسین مرادمند، واکنش‌ها و حواشی زیادی را در پی داشته است.

با وجود تمام این واکنش‌ها و حواشی به وجود آمده در بحث خدمت سربازی دو بازیکن استقلال، باشگاه استقلال اعلام کرد که نامه‌نگاری‌ها برای به تعویق افتادن سربازی دو بازیکن استقلال انجام شده و منتظر پاسخ این نامه‌ها است.

بنابر آخرین قوانین، خدمت وظیفه عمومی ورزشکاران حرفه‌ای و قهرمانی در رشته‌های ورزشی فوتبال، والیبال و بسکتبال در سطح تیم ملی حداکثر تا 30 سال تمام و لیگ برتر حداکثر تا 28 سال تمام می‌تواند به تعویق انداخته شود و این دسته از مشمولان سپس برای انجام خدمت دوره ضرورت، اعزام شوند و باشگاه استقلال نیز به همین قوانین موجود استناد کرده است.

آخرین پیگیری ها نشان می‌دهد که دو بازیکن مذکور تا به این لحظه باید به خدمت سربازی اعزام شوند هرچند که همچنان تلاش‌هایی برای تعویق خدمت آن‌ها در حال صورت گرفتن است.

#استقلال
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها