58507
تنها چیزی که مهم است نتیجه است
27 بهمن 1400 20:52
یک پیشکسوت تیم فوتبال استقلال می‌گوید در فوتبال نتیجه‌گرا، مساله مهم پیروز شدن در میدان است و این مساله را آبی‌پوشان مد نظر قرار داده‌اند.

روزنامه گل

محسن گروسی،‌ پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره شرایط این روزهای آبی‌پوشان پایتخت گفت: الان ۱۷ بازی است که استقلال در رقابت‌های لیگ برتر نباخته است. اینکه استقلال خیلی خوب بازی نمی‌کند را خیلی به آن توجه نمی‌کنم و برای من نتیجه مهم است. در این فوتبالی که الان نتیجه‌گرا شده است، تنها چیزی که مهم است، نتیجه است.

گروسی درباره فوتبال نتیجه‌گرای استقلال ادامه داد: استقلال دارد منطقی بازی می‌کند. وقتی تیمی نتیجه می‌گیرد، چرا برخی مقرضانه انتقاد می‌کنند؟ در زمانی که شفر سرمربی استقلال بود و تیم خوب بازی می‌کرد اما نتیجه لازم را نمی‌گرفت و بازهم انتقاد می‌شد. به نظر من وقتی تیم نتیجه می‌گیرد باید حمایت‌های لازم از تیم صورت بگیرد تا در نهایت آبی‌ها بتوانند

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با انتقاد به شرایط موقعیت‌سازی آبی‌ها در بازی‌های گذشته خاطرنشان کرد: یکی از نکات تیم استقلال این بود که کم گل می‌خورد و این تیم به پیروزی هم عادت کرده است و این باعث شده است تا بردن تیم‌های دیگر، یک مساله جا افتاده قلمداد شود. تنها مساله‌ای که باید آن توجه کرد این است که تیم در موقعیت‌سازی مقداری ناموفق عمل می‌کند. استقلال اگر این مشکل را بتواند برطرف کند، می‌تواند شرایط بهتری را برای خود رقم بزند.

او در ادامه افزود: استقلال اگر بتواند روی دروازه حریف حملات زیادی انجام دهد، می‌تواند جلوی انتقادات را بگیرد. البته آبی‌ها در فاز دفاعی و دفاع تیمی عملکرد خیلی خوبی دارد اما باید مقداری روی فضای تهاجمی بیشتر کار کرد و حضور یک بازیکن بازی‌ساز می‌تواند وضعیت بهتری را برای تیم رقم بزند.

گروسی درباره صالح حردانی و عزیزبک آمانوف بازیکنان جدید استقلال تاکید کرد: استقلال الان خیلی دارد جوان می‌شود. آقای مجیدی آرام آرام دارد تیم را جوان می‌کند. الان صالح حردانی بازیکن بسیار خوبی است و به این بازیکن در بازی مقابل ذوب‌آهن می‌توان نمره قبولی دارد. به نظر من حردانی می‌تواند سال‌های سال برای استقلال عملکرد موفقیت‌آمیزی داشته باشد. من از آمانوف شناخت ندارم و حتما فرهاد مجیدی از این بازیکن شناخت داشته است و باید دید در بازی‌های آینده آمانوف چه عملکرد از خودش برجای می‌گذارد.

او در پایان در پاسخ به این سوال که آیا استقلال می‌تواند در پایان فصل عنوان قهرمانی را از آن خود کند؟ گفت: با توجه به نتایج اخیری که استقلال گرفته است، بازهم هیچ چیزی قابل پیش‌بینی نیست اما تیم فرهاد مجیدی منطقی بازی می‌کند. چیزی که مهم است، گرفتن سه امتیاز در بازی‌های پیش رو است و اگر مشکلی برای این تیم به وجود نیاورند، استقلال می‌تواند در پایان فصل قهرمان رقابت‌های لیگ برتر شود.

#استقلال #محسن گروسی
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها