58461
مدیرعامل آلومینیوم: زمین بی‌کیفیت ورزشگاه فولاد از تلویزیون مانند چمن سانتیاگو برنابئوست!
27 بهمن 1400 13:43
مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک معتقد است چمن ورزشگاه شهدای فولاد شرایط بسیار بدی دارد و تنها از ظاهری زیبا برخوردار است.

روزنامه گل

حمید محرابی درباره شکست یک بر صفر آلومینیوم اراک مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: ما به بازیکنان آلومینیوم اعتماد کامل داریم و امسال فصل دوم حضور در لیگ برتر را سپری می‌کنیم. در خانه قهرمان سوپرجام بازی کردیم و روی یک ضربه ایستگاهی گل خوردیم. البته در اراک سه گل به فولاد زدیم و ان‌شاءالله این نتیجه را جبران می‌کنیم.

فولادی‌ها یکی پس از دیگری روی زمین می‌افتادند و زمینی بی‌کیفیت داشتند
وی با اشاره به اینکه خطیبی از اتلاف وقت بازیکنان فولاد صحبت کرده بود، تصریح کرد: وقتی فولاد به گل رسید، بازیکنان این تیم یکی پس از دیگری روی زمین می‌افتادند و می‌خواستند سه امتیاز را حفظ کنند. این موضوع هم یک تاکتیک شده است. فولاد سرمایه‌گذاری زیادی کرده، اما زمین ورزشگاه این تیم بی‌کیفیت است. چمن ورزشگاه شهدای فولاد از تلویزیون مانند ورزشگاه سانتیاگو برنابئوست، اما از نزدیک اصلاً کیفیت ندارد.

مرادی، جدی و پاکدل اولویت ما بودند
مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک در پاسخ به این پرسش که آیا همه نفرات مدنظر رسول خطیبی در نقل‌وانتقالات زمستانی جذب شده‌اند یا خیرگفت: برخی باشگاه‌ها با ما همکاری نکردند که آنها هم شرایط خودشان را داشتند. بابک مرادی، امیرحسین جدی و حامد پاکدل، اولویت ما در نقل‌وانتقالات بودند که پس از انتقال مرادی به هوادار، تلاش کردیم جدی را به خدمت بگیریم.

پرسپولیس در دقیقه 90 از فروش پاکدل منصرف شد
محرابی در مورد ناکامی آلومینیوم در جذب جدی و پاکدل خاطرنشان کرد: باشگاه پیکان ابتدا رقم بالایی برای رضایت‌نامه جدی اعلام کرد و سپس از فروش او منصرف شد. با شرایط پنجره نقل‌وانتقالاتی پرسپولیس و ابتلای چند مهاجم این تیم به کرونا، نتوانستیم پاکدل را جذب کنیم و این باشگاه در دقیقه 90 از انتقال او منصرف شد. به دنبال جذب میلاد جهانی هم بودیم که پس از توافق میان ذوب‌آهن و سپاهان، به سپاهان ملحق شد.

#آلومینیوم اراک
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها