58011
مالک باشگاه رایکا: می‌خواستند بین ما و قربانی تفرقه ایجاد کنند که مشکل حل شد!
23 بهمن 1400 17:06
مالک باشگاه رایکای بابل، اختلاف میان مدیران این باشگاه با سرمربی فعلی تیم فوتبال رایکا را حاصل اقدامات افراد تفرقه‌انگیز توصیف کرد!

روزنامه گل

در حالی که پیروز قربانی 45 روز پیش در اظهاراتی تند اعلام کرد که با افتخار از باشگاه رایکای بابل اخراج شده و مالک این باشگاه هم گفت که قربانی بدون هیچ سابقه‌ای به سمت سرمربیگری تیم بابلی رسیده، وی امروز (شنبه) مجدداً به‌عنوان سرمربی رایکا انتخاب شد.

علی اکبر جعفرنژاد یکی از مالکان باشگاه رایکا در گفت‌وگو با تسنیم، در خصوص این موضوع اظهار داشت: جلسات زیادی با قربانی برگزار کردیم. اتفاقات رخ داده ناشی از سوءتفاهم بود و برخی افراد که از مسائل مختلف سوءاستفاده می‌کنند، می‌خواستند بین باشگاه و قربانی تفرقه ایجاد کنند که مشکل حل شد.

وی در مورد امتیازاتی که رایکا در هفته‌های گذشته از دست داد و باعث نزدیکی این تیم به منطقه سقوط به لیگ دسته دوم شد، تصریح کرد: قربانی کار نیمه تمام خودش را تمام می‌کند و اکنون زمان برداشت محصولاتی است که او در ابتدای فصل کاشت. قربانی خودش بازیکنان فعلی را به رایکا آورد و با آمدنش، امتیازات از دست رفته را جبران می‌کند.

مالک باشگاه رایکای بابل در خصوص اینکه علی لطیفی از اختلاف میان بازیکنان تیم صحبت کرده بود، به تسنیم گفت: ما ندیدیم بازیکنان با یکدیگر اختلاف داشته باشند. در دیدار آخر مقابل شمس آذر، در دقیقه 90 روی یک اتفاق گل خوردیم و این ارتباطی به اختلاف میان بازیکنان نداشت.

جعفرنژاد درباره انتشار اخباری مبنی بر محرومیت یکی از مدیران باشگاه رایکای بابل با حکم کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: تغییراتی در مدیریت باشگاه ایجاد کردیم و محرومیتی در کار نبود.

# رایکا بابل #لیگ دسته اول
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها