58002
دستور انضباطی که از بالا رسیده است/ محرومیت بی‌سروصدای چهره منشوری
23 بهمن 1400 16:08
چند ماه قبل بود که خبرها و گزارش‌هایی درباره رفتار منشوری و غیراخلاقی یکی از چهره‌های سرشناس فوتبالی دریکی از هتل‌های خارج از کشور جنجالی و حاشیه‌ساز شد.

روزنامه گل

چند ماه قبل بود که خبرها و گزارش‌هایی درباره رفتار منشوری و غیراخلاقی یکی از چهره‌های سرشناس فوتبالی دریکی از هتل‌های خارج از کشور جنجالی و حاشیه‌ساز شد. در آن مقطع با توجه به مشکلات ریزودرشت باشگاه مذکور و تغییرات مدیریتی که در باشگاه مذکور رخ داد فرصت و مجالی برای پرداختن به این پرونده نبود، اما با تغییرات مدیریتی فرد متخلف از سمت خود برکنار و در پست و سمت دیگری مشغول به کار شد. این پایان ماجرا نبود و فرد مذکور پس از مدتی در تمرینات و بازی‌های تیمش غایب بود که دلیل این موضوع تنبیه انضباطی آن فرد اعلام شد. پس از مدتی بازهم شاهد غیبت طولانی‌مدت این فرد در تمرینات و بازی‌های تیمش هستیم که گفته می‌شود بازهم دلیلش غضب سرمربی و برخورد انضباطی با فرد موردنظر است.

برخلاف شایعات مطرح‌شده خبر می‌رسد که دلیل اصلی غیبت این فرد نه غضب و تصمیم شخص سرمربی که دستور ارکان قضایی و انضباطی از بالا است.درواقع فرد موردنظر به دلیل تخلفات منشوری که در اردوی خارج از کشور تیمش داشته فعلاً حق حضور در تمرینات و بازی‌ها را ندارد و به شکل غیررسمی و بی‌سروصدا محروم شده است. هنوز مشخص نیست که دوران دوری این فرد از تیمش چه زمانی به پایان می‌رسد و اصلاً قرار بر بازگشت دوباره او هست یا نه؟ درگذشته افراد و مدیران سابق این باشگاه هم به تخلف این فرد اشاره و معترض شده بودند که چرا به این موضوع رسیدگی نمی‌شود. باید دید این دوری طولانی‌مدت خط پایانی بر این ماجرا است یا برخوردهای انضباطی شدیدتری هم درراه است؟


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها