حردانی و یک هافبک خارجی برنامه اصلی استقلال در نقل و انتقالات زمستانی
56397
آّبی‌ها به دنبال محبی و رضایی و صادقی نیستند
10 بهمن 1400 15:40
در روزهای گذشته نام چند بازیکن داخلی به عنوان گزینه های مورد نظر استقلال نام برده شد که از این جمع علیرضا کوشکی سرانجام به فولاد خورستان پیوست و باشگاه گل گهر به تمام مشتریان سعید صادقی پاسخ منفی داد.

روزنامه گل

همچنین خبر رسید که محمد محبی و کاوه رضایی هم به تمام پیشنهاد های داخلی از جمله استقلال پاسخ منفی داده اند. در این رابطه از باشگاه استقلال خبر می رسد که برخلاف اخبار و شایعات منتشر شده فرهاد مجیدی غیر از کوشکی و صالح حردانی هیچ بازیکن ایرانی دیگری را در قالب لیست خرید نیم فصل به مدیران تیم اعلام نکرده بود و دیگر اسامی مطرح شده صرفا شایعه و گمانه زنی رسانه ها هستند. باشگاه استقلال علاوه بر یکی دو هافبک خارجی، تلاش می کند تا بالاخره حردانی را از فولاد جدب کند. با توجه به این موضوع که حردانی در تیم جواد نکونام فیکس نیست و سرمربی جوان تیم خوزستانی نجاریان را به حردانی ترجیح می دهد، گرفتن حردانی کار چندان سخت و نشدنی به نظر نمی رسد. استقلال بازیکنانی مانند رشید مظاهری و آرش رضاوند و محمدرضا آزادی را در اختیار دارد که مورد توجه و نیاز فولادی ها هستند و این موضوع راه رسیدن به توافق را آسان تر می کند. البته گفته می شود که رضاوند فقط در صورت معاوضه با صالح حردانی از جمع آبی پوشان جدا می شود و نامش در لیست فروش نیم فصل نیست و به سایر درخواست های رسیده پاسخ منفی داده شده است.

اگر مشکل سربازی سیاوش یزدانی و محمد حسین مرادمند حل و فصل شود، با بازگشت عارف غلامی ترافیک خط دفاعی استقلال بیشتر خواهد شد. البته از آن طرف دست مجیدی برای جابجایی و چینش مدافعان هم باز تر می شود، چون غلامی توانایی بازی در دفاع چپ و راست و حتی هافبک دفاعی را دارد. تا امروز فقط اضافه شدن غلامی به استقلال قطعی شده است. همچنین با بازگشت ابوالفضل جلالی و آمادگی بیشتر او با استفاده از تعطیلات نیم فصل، سمت چپ استقلال جان بیشتری خواهد گرفت. پرونده خرید های نیم فصل استقلال احتمالا با جذب صالح حردانی و همچنین یک هافبک خارجی بسته خواهد شد. البته مجیدی به دنبال خرید 2 هافبک خارجی است که هنوز مشخص نیست باشگاه توان مالی لازم برای این کار را داشته باشد و فعلا فقط قول خرید یک هافبک بازیساز خارجی به کادر فنی استقلال داده شده است. غیر از بابک مرادی جدایی هیچ بازیکنی از استقلال قطعی نشده است، هرچند رشید مظاهری، محمدرضا آزادی و فردین رابط هم برای جدایی مشکلی ندارند و فقط باید با باشگاه کنار بیایند. همچنین با توجه به ترافیک سمت چپ استقلال احتمال جدایی متین کریم زاده هم وجود دارد. آنچه که تا امروز در نقل و انتقالات آبی ها اتفاق افتاده جدایی قطعی بابک مرادی و اضافه شدن قطعی عارف غلامی است. احتمالا با 2 خرید یعنی هافبک خارجی و صالح حردانی پرونده نقل و انتقالات زمستانی استقلال بسته خواهد شد. برخلاف شایعات مطرح شده با وجود رودی ژستد، ارسلان مطهری، امیر حسین حسین زاده و همچنین امین قاسمی نژاد که در بازی های آخر عملکرد امیدوار کننده ای داشتند، آبی ها تا پایان فصل برنامه ای برای خرید مهاجم داخلی یا خارجی ندارند.

#استقلال #اختصاصی گل
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها