55404
هندبال | مهرداد صمصامی: بازی با عراق سخت‌ تر از عربستان بود
02 بهمن 1400 18:05
صمصامی می گوید عراقی ها بازی را رها نمی کنند و تا آخر می جنگند.

روزنامه گل

مهرداد صمصامی پس از پیروزی تیم ملی هندبال ایران مقابل عراق اظهار کرد: خدا را شاکرم که توانستیم این بازی را هم با پیروزی به پایان برسانیم. دیدار با عراق یکی از سخت‌ترین بازی‌های ما بود و حتی به نظرم از بازی مقابل عربستان هم سخت‌تر بود، زیرا عراقی‌ها نشان دادند که تا لحظه آخر می‌جنگند و بازی را رها نمی‌کنند.

وی افزود: با تلاش کادر فنی و دعای خیر مردم و تلاش بازیکنان توانستیم این بازی را با پیروزی پشت‌سر بگذاریم و برای بازی بعدی با کویت آماده می‌شویم که یکی از بازی‌های سرنوشت‌ساز ما است و در واقع یکی از بازی‌های سرنوشت دوران هندبالی من است که باید حتما پیروز میدان باشیم تا برای کسب سهمیه جهانی خیالمان راحت باشد و بعد از آن برای سکو بجنگیم.

ملی‌پوش هندبال ایران با اشاره دشواری دیدار ایران با عراق، افزود: عراق امروز خوب بازی کرد و در لحظاتی از بازی یک گل از ما پیش افتاد اما با تدابیر کادر فنی و تلاش بازیکنان توانستیم با دفاع بالاتر از منطقه شش متر و دفاع تک‌به‌تک دو بازیکن اصلی آن‌ها بازی را در دست بگیریم و با اختلاف سه گل برنده بشویم.

وی تصریح کرد: تیم ما ترکیبی از جوان‌ها و باتجربه‌ها است و با تدابیر کادرفنی رفته رفته بازی‌های بهتری را از این تیم شاهد خواهید بود.

#هندبال
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها