55379
قلعه‌نویی: هفت امتیاز برگردد مدعی قهرمانی هستیم
02 بهمن 1400 14:10
سرمربی تیم فوتبال گل گهر در نشست خبری پیش از مصاف با تراکتور در رابطه با مشکلات روانی تیمش به دلیل کسر امتیاز حرف زد.

روزنامه گل

امیر قلعه نویی در نشست خبری پیش از مصاف گل گهر در مصاف با تراکتور که روز آینده در تبریز برگزار خواهد شد، ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه اینطور حرف هایش را در مورد تیم سابقش آغاز کرد: تراکتور تیم پرشورهاست. تیمی که من چندین سال آنجا بودم. خاطرات خوبی داشتیم. فراز و نشیب‌های زیادی داشته ایم ولی در مجموع خاطرات خوبی بوده با مردم خوب آذربایجان و تراکتور عزیز. بازی به خاطر شرایط آب و هوایی یقیقا بازی سختی خواهد بود.


بخش بعدی صحبت های امیرقلعه نویی با اشاره به کم شدن هفت امتیاز تیمش بود و در این رابطه بیان کرد: ما مشکلات خودمان را داریم. هر چه روی مسائل روحی و روانی تیم کار می کنیم، هنوز نشاط تیم بازنگشته، ولی باز هم از بچه ها تشکر می کنم که با تمام مشکلاتی که به خاطر کسر هفت امتیاز داریم، نهایت تلاششان را می کنند.


قلعه نویی در مورد کنار رفتن از جام حذفی نیز صحبت کرد و گفت: در جام حذفی هم بازی خوبی انجام دادیم ولی از موقعیت هایمان استفاده نکردیم و حذف شدیم. امیدواریم با یک بازی خوب سه امتیاز را بگیریم و اگر هفت امتیاز برگردد می توانیم مدعی اصلی قهرمانی هم باشیم. با توجه به اینکه تیم از نظر روانی بازخواهد گشت. امیدواریم این اتفاق مهم رخ دهد و حق به حق‌دار برسد. چون ظلمی که به مجموعه گل‌گهر و تیم ما کردند، در تاریخ فوتبال بی‌سابقه بوده که شاید به خاطر حضور امیر قلعه‌نویی در گل‌گهر بوده است.


بخش پایانی حرف های امیرقلعه نویی هم اینطور مطرح شد: هنوز امیدوار هستیم و تا لحظه آخر تلاش و مبارزه می‌کنیم تا شرایط خوبی در جدول پیدا کنیم.»، قلعه‌نویی ضمن بیان این جمله خاطرنشان کرد: اگر هفت امتیاز را به ما برگردانند، با روند فعلی تیم می‌توانیم مدعی حضور در رده‌های بالایی جدول باشیم. امیدوارم بازی خیلی خوبی انجام شود و با سه امتیاز برگردیم، چون واقعاً به این سه امتیاز نیاز داریم و شرایط گل‌گهر با این امتیازات بهتر می‌شود. فعلاً که در عالم برزخ هستیم!

#امیر قلعه نویی #گل گهر سیرجان
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها