می‌توانیم در لیگ برتر بمانیم
55328
فکری: می‌خواهیم با امتیاز به تعطیلات برویم
02 بهمن 1400 11:00
پس از استعفای فراز کمالوند از نفت مسجدسلیمان به دلیل مشکلات مالی، این تیم بدون سرمربی به مصاف استقلال در لیگ برتر و خلیج فارس ماهشهر در جام حذفی رفت که هر دو بازی را با شکست پشت سر گذاشت.

روزنامه گل

پس از اینکه کمالوند حاضر به بازگشت به نفت مسجدسلیمان نشد، مسئولان این تیم با محمود فکری برای هدایت نفت در نیم فصل دوم به توافق رسیدند. فکری که سابقه هدایت نفت مسجدسلیمان را دارد و در ابتدای فصل هم از گزینه های هدایت این تیم بوده است، اکنون امیدوار این با وجود مشکلات و امکانات حداقلی بتواند نفت مسجدسلیمان را در لیگ برتر حفظ کند.

فکری که شب گذشته گفتگویی تلفنی را با برنامه شب های فوتبالی انجام می‌داد در ابتدای صحبت هایش با اشاره به اینکه از شرایط نفت مسجدسلیمان آگاه است، بیان کرد: ما می‌دانیم و همه هم می‌دانند در چه فضایی هستیم. شاید خیلی از دوستان زمانی که به این تیم می‌آیند را دوست داشته باشند ولی مشکلات و مسائل آن را شاید دوست نداشته باشند. در‌ مجموع من سال های سال در این تیم کار کردم و فضا را کامل می‌شناسم. فضای طرفداری و چه خود شهر و مسئولین شهری، امکانات نیم، مسئولین باشگاه را کامل می‌شناسم و در‌مجموع امیدوارم بتوانم با توجه به توانی که خودم دارم و با کمک همه مجموعه بتوانیم فضایی را به‌ وجود بیاوریم که این تیم دوست داشتنی و پر طرفدار بتواند مجدد در لیگ برتر بماند.

او با بیان اینکه امیدوار است با حداقل ها بتوانند نفت مسجدسلیمان را در لیگ برتر حفظ کنند عنوان کرد: تمام تلاشمان را می‌کنیم که نفت مسجدسلیمان در لیگ برتر بماند. با شناختی که از بازیکنانی که حضور دارند، دارم و با توجه به اینکه به نیم فصل رسیدیم و می‌توانیم تعدادی بازیکن بگیریم و تیم را تقویت کنیم از طرف خودم و بازیکنان می‌توانم این قول را بدهم. ما سال گذشته به اینجا آمدیم و در چهار بازی از یازده بازی که باقی مانده بود آمدم و در چهار بازی هشت امتیاز گرفتیم ولی متاسفانه بخاطر یک سری مشکلات و قوانین و کم کاری دوستان نتوانستیم بچه ها را از نظر مالی حمایت کنیم و چند بازی را امتیاز دادیم و متاسفانه به بازی آخر رسیدیم. ما تمام تلاشمان را می‌کنیم. می‌دانیم شرایط مالی تیم چطور است ولی اگر حداقل ها هم برسد ما می‌توانیم جمع کنیم و به امید خدا تیم را در لیگ برتر حفظ کنیم.

#محمود فكري #نفت مسجدسلیمان
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها