55295
هوادار - استقلال؛ نیاز شدید همبازیان سابق به کسب 3 امتیاز
01 بهمن 1400 23:46
استقلال و هوادار در حالی چهارشنبه به مصاف هم می روند که مربیان این 2 تیم یعنی فرهاد مجیدی و رضا عنایتی که امروز هر 2 چهل و پنج سال سن دارند، روزهای زیادی در استقلال کنار هم بازی کرده اند.

روزنامه گل

این 2 مربی امروز در شرایط متفاوت جدول رده بندی مسابقات فوتبال لیگ برتر قرار دارند، استقلال با برتری 3 امتیازی نسبت به پرسپولیس صدرنشین است و هوادار موقعیت متزلزلی در رتبه دوازدهم لیگ دارد. شاگردان عنایتی خلاف استقلال موقعیت شایسته ای ندارند و تنها 3 امتیاز از تیم نفت مسجد سلیمان که یکی از 2 تیم قعرنشین لیگ است بیشتر امتیاز گرفته اند.

نتیجه نگرفتن برای استقلال و هوادار در دیدار پیش رو گران تمام خواهد شد، اگر استقلال در تهران برابر هوادار برنده نباشد، با احتساب احتمال برد پرسپولیس برابر فولاد، فاصله امتیازی بین استقلال و سرخ ها از بین می رود و اگر هوادار در بازی با استقلال موفق نباشد، به قعر جدول رده بندی مسابقات فوتبال لیگ نزدیک تر خواهد شد.

استقلال در بازی رفت مسابقات فوتبال لیگ برتر برابر تیم استقلال 1-0 بازنده شد اما آنها بازیهای نسبتا خوبی با توجه به قدرتشان در لیگ انجام داده و تیم پرسپولیس را در تهران با نتیجه 2-2 متوقف کردند.

استقلال حتی اگر ببازد هم صدرنشین لیگ برتر خواهد ماند مگر اینکه آبی پوشان با اختلاف زیادی به هوادار ببازند و پرسپولیس هم مقابل فولاد به یک پیروزی پرگل برسد.

#استقلال #تیم هوادار
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها