55215
کلوپ: روی ابرها هستیم چون بازی بسیار سختی را بردیم
01 بهمن 1400 13:19
سرمربی تیم فوتبال لیورپول از صعود تیمش به فینال جام اتحادیه انگلیس بسیار خوشحال است.

روزنامه گل

تیم فوتبال لیورپول شب گذشته (پنجشنبه) در دور برگشت مرحله نیمه نهایی جام اتحادیه انگلیس میزبان خود آرسنال را با نتیجه 2 بر صفر شکست داد و با توجه به تساوی بدون گل بازی رفت، در مجموع با همین نتیجه راهی فینال شد، جایی که باید با چلسی روبه‌رو شود.

یورگن کلوپ سرمربی لیورپولی‌ها پس از این بازی گفت: ما الان روی ابرها هستیم. بازی بسیار سختی بود. در کل تیم ما دارد مقطع سختی را سپری می‌کند. واقعاً خوشحالیم که فینالیست شدیم. با تمام توان‌مان تلاش کردیم که فینالیست شویم. آرسنال رقیب سرسختی است. به همین دلیل این پیروزی ارزش خاصی دارد.

کلوپ افزود: فکر می‌کنم که شروع خوب ما بسیار مهم بود، هم در این بازی و هم در بازی رفت. در نیمه اول آرسنال تیمی سرزنده نشان داد. البته هواداران آرسنال هم بودند و این تیم را تشویق می‌کردند. ما اما توانستیم جو بازی را آرام و یک بازی خوب را ارائه کنیم. نیمه دوم هم کاملاً شبیه نیمه اول بود. دو گل فوق‌العاده زدیم. دیوگو ژوتا روی فرم است، اما پاسی که به او داده شد هم بسیار خوب بود. گل اول‌مان نتیجه یک حرکت فوق‌العاده تیمی بود. گل دوم اما غافلگیرکننده بود، چون من فکر می‌کنم که خیلی از مردم داخل استادیوم انتظار دیدن ژوتا در آن بخش از زمین را نداشتند، اما ترنت (الکساندر آرنولد) او را دید و پاس وی کمک بزرگی بود. ضربه تمام‌کننده ژوتا هم فوق‌العاده بود.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها