54525
موضوع رحمتی و شهرخودرو در دست بررسی ست
25 دی 1400 15:25
باشگاه شهرخودروی مشهد همواره یکی از پر خبر ترین ها در این فصل بوده و اخیرا نیز شکایت مهدی رحمتی از این تیم خبر ساز شده است.

روزنامه گل

اسماعیل حیدرپور قائم مقام شهرخودرو، درمورد پرونده‌شان با باشگاه پرسپولیس و بدهی که این تیم به آن ها دارد گفت: باید ببینیم که می خواهند بابت بدهی شان چه کار کنند و آقای درویش باید پیگیری کند چون ما از طریق استیناف و کمیته انضباطی پیگیر هستیم. با آقای صدری که نتوانستیم جلسه بگذاریم امیدوارم مدیریت جدید باشگاه هرچه زودتر تکلیف این مشکل را حل کنند. قرار بود این هفته با آقای صدری به جمع بندی برسیم ولی نشد. البته ما با فدراسیون نامه نگاری کردیم و از دبیر کل می خواهیم به نامه ای که برای پیگیری این موضوع نوشتیم جواب بدهند و طبق رأی و دستوری که کمیته انضباطی و استیناف دادند از آن ها می خواهیم که این رای اجرایی شود .


قائم مقام باشگاه شهرخودرو در مورد علت بازی نکردن در ورزشگاه امام رضا ادامه داد: امسال قرار بود بازی ما با گل گهر سیرجان در آنجا برگزار شود و هفتاد میلیون تومان واریز کردیم ولی به ما گفتند شورای تامین اجازه نمی دهد. البته طی جلسه ای با مسئولین ورزشگاه امام رضا داشتیم با آنها حساب و کتاب داریم که یکسری مربوط به فصل قبل است که تیم در اختیار هیئت فوتبال بوده و بخشی نیز که مربوط به ما بوده برایش چک دادیم و هم اینکه پول واریز کردیم و مشکلی برای بازی نداشتیم آنها هم اعلام آمادگی کردند ولی از جای دیگر به ما اجازه ندادند، به تیم نساجی هم خیر مقدم می گویم ولی ما هم همانند نساجی در آنجا غریبه هستیم.


وی اضافه کرد: ورزشگاه امام‌رضا جایی است که همه تیم‌های دیگر می‌توانند بیایند و ما سالی که در گهر بودیم ورزشگاه تختی آماده نبود و ما مجبور شدیم به کرج برویم و بازی کنیم. آرزوی یک استان یا شهر این است که تیمش به لیگ برتر بیاید، برای مثال نساجی با این قدمت به لیگ برتر می آید ولی ساختار ندارد. این تیم سرمایه‌گذار دارد هزینه می‌کند ولی ورزشگاه ندارد حالا در مشهد ورزشگاه‌ و امکانات هست ولی اجازه نمی‌دهند ما در آنجا بازی کنیم. امیدواریم که این موضوعات یک روزی حل شود ولی در هر صورت ما با مسئولان ورزشگاه امام رضا مشکلی نداریم و آنها هم همینطور ولی اینکه چگونه می گذارند نساجی آنجا بازی کند و مجوز می دهند ولی به ما نمی دهند سوالی است که دوستانمان در استان باید پاسخگو باشند.

حیدرپور در مورد شکایت مهدی رحمتی از باشگاه پدیده افزود: ما در این رابطه جلسه داریم اما تا جایی که من میدانم مربوط به فصل قبل است و نمی توانم اظهار نظر کنم،البته از باشگاه پیگیر هستیم. ذکر این نکته هم مهم است که در نیم فصل دوم سال گذشته، تیم در اختیار هیئت فوتبال بوده و در اختیار آقای حمیداوی نبوده و این هم یکی از عجایب است! من نمی‌دانم چرا تیم بخش خصوصی دارد به این مسیر می‌رود. ما دیده بودیم در گهر، داماش گیلان و استقلال صنعتی خوزستان سه تیمی بودند که مالکشان مشکلاتی را داشت و نماینده محترم دادستان تیم‌ها را در اختیار نگرفت تا به هیئت‌های فوتبال آن استانها بدهد،کارهایشان پیگیری شد و مدیران وقت سرجایشان بودند و یک ناظر قضایی داشتند ولی در اینجا من نمی دانم چه شده که تیم را به هیئت فوتبال دادند و دوباره با پیگیری‌هایی که از طریق مراجع قضایی شده این تیم به بخش خصوصی برگشته است. کسی نمی تواند مالک یک خانه را از آنجا بیرون کند و این تبدیل به یک مشکل شده است. از دوستان خواستیم که اگر آقای رحمتی دریافتی داشته دریافتی هایش را اعلام کنند چون تیم در اختیار ما نبوده تا ببینیم چقدر پرداخت شده یا نشده امیدوارم حل شود و دوستان همکاری بکنند. تعداد زیادی از بازیکنان در نیم فصل دوم سال گذشته انتقال پیدا کردند و دوستان بابت رضایتنامه هایشان پول گرفتند. این اقدام بزرگی است و مشخص نیست که این پول از کجا آمده و در کجا هزینه شده این حق مالک باشگاه است بداند در زمانی که این تیم در اختیارش نبوده پول ها در کجا هزینه شده است؟

#شهر خودرو
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها