نقایص را برطرف می‌کنیم تا برای فصل بعد آسیا مشکل نداشته باشیم
54503
ذوالفقارنسب: مشکل اوساگونا حل می‌شود تا یحیی از تاجیک‌ها استفاده کند
25 دی 1400 12:44
آرش جعفری - رئیس هیات مدیره پرسپولیس می‌گوید تمام هدف هیات مدیر و مدیرعامل جدید این است که پرسپولیس هیچ مشکلی در طول مسابقات نداشته باشد.  

روزنامه گل

بیژن ذوالفقار نسب رئیس هیات مدیره جدید باشگاه پرسپولیس می‌گوید یک از اهداف هیات مدیره جدید این است که پول‌های بلوکه‌شده پرسپولیس را آزاد کند تا بخش از مشکلات مالی حل شود. رئیس هیات مدیره پرسپولیس در مورد بازی با فجر می‌گوید بازی خوبی بود. پرسپولیس 3 امتیاز مهم و حساس را کسب کرد آن‌هم در شرایطی که خیلی مشکل دارد.

ذوالفقار نسب در ادامه تکید کرد که در نیم فصل دوم با توجه به لیست یحیی تیم تقویت خواهد شد و در پست‌هایی که بازیکن نیاز هست بازیکن جذب می‌کنند.

رئیس هیات مدیره پرسپولیس باشگاه پرسپولیس می‌گوید این تیم بخت نخست قهرمانی است و بسیار خوش‌بین است که ششمین قهرمانی را جشن خواهند گرفت.

از بازی با فجر شروع کنیم قدمتان خوب و پرسپولیس برنده از زمین خارج شد ؟

بازی خوبی بود، پرسپولیس خوب بازی کرد و نتیجه خوبی هم گرفت. در مقابل تیم فجر هم در طول بازی خوب دوید و جنگید. تیم جوان و دونده‌ای بود. همین کار پرسپولیس را سخت کرده بود. فجری‌ها با برنامه بودند و نمی‌خواستند در تهران بازنده باشند. خوشبختانه در بهترین زمان گل زدیم و در ادامه به‌خوبی بازی را مدیریت کردیم و 3 امتیاز حساس را در حساس‌ترین زمان که مشکلات فراوانی داریم گرفتیم.

اشاره به مشکلات داشتید یکی از اصلی‌ترین مشکلات پرسپولیس این روزها مشکلت مالی است در این خصوص چه برنامه‌ای دارید ؟

متأسفانه همین‌طور است. هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه درصدد هستند خیلی سریع این مشکل را برطرف کنند و مطالبات بازیکنان را پرداخت کنند تا آن‌ها باروحیه بهتر در ادامه بازی‌ها شرکت کنند. البته بازیکنان در این مدت همکاری خوبی با باشگاه داشتند و شرایط را درک کردند و به‌نوعی با مشکلات باشگاه کنار آمدند که این مایه مباهات است. برای همین درصدد هستیم در اولین فرصت بخشی از پول بازیکنان را پرداخت کنیم.

البته فقط مشکل بازیکنان ایرانی نیستند بلکه خارجی‌ها طلب دارند ؟ مثلاً، مثل پرونده اوساگونا که یحیی گل محمدی می‌ترسد بازیکن جدیدش را بازی دهد تا شکایتی از تیم نشود ؟

بله متأسفانه همین‌طور است. اوساگونا یکی از طلب کاران است که درصدد هستیم مشکل او را خیلی زود حل کنیم. البته خبردارم وکیل او مرتب با باشگاه در ارتباط است و با توجه به مطالباتی که از سازمان لیگ داریم مشکل او را حل می‌کنیم تا سرمربی تیم بتواند با خاطری آسوده از بازیکنان تاجیکی هم استفاده کند.

پرسپولیس برای نیم فصل دوم نیاز به تقویت شدن در چند پست خصوصاً خط حمله دارد در این خصوص برنامه‌ای دارید ؟

بله ما منتظر بودجه باشگاه برای نیم فصل دوم هستیم و از سوی دیگر منتظر هستیم سرمربی تیم لیست خوش را بدهد تا بر اساس آن خرید کنیم. در خصوص اینکه به بازیکن جدید نیاز داریم باید بگویم من هم قبول دارم که در نیم فصل دوم به یکی دو بازیکن برای تقویت تیم احتیاج داریم.

بازیکن خارجی یا داخلی جذب خواهید کرد ؟

فرق نمی‌کند بستگی به لیست سرمربی تیم دارد. من فکر می‌کنم با توجه به بازار داخلی به یک یا دو بازیکن خارجی خوب نیاز داریم.

پرسپولیس می‌تواند ششمین قهرمانی پی‌درپی را جشن بگیرد ؟

چراکه نه. پرسپولیس مربی بسیار خوب و بازیکنان خوبی دارد و من به قهرمانی تیم در این فصل بسیار خوش‌بین هستم. شما نگاه کنید تیمی با این هم مشکلات موفق شد بهترین نتایج را بگیرد. باور کنید هر تیم جز پرسپولیس بود نمی‌توانست این‌گونه نتیجه بگیرد. بازیکنان خوبی داریم که توانایی بالایی دارند و نیز به درک خوبی از هم و نیز با کادر فنی رسیده‌اند. وظایف خودشان در زمین به بهترین نحو انجم می‌دهند و شما کمتر تیم را مثل پرسپولیس می‌بینید. من به شما قول می‌دهم ما بازهم بخت نخست قهرمانی هستیم.

پرسپولیس با توجه به قرعه‌کشی و سیدی بندی جدید آسیا شانس حضور در این رقابت‌ها را از دست داد در این خصوص صحبت می‌کنید ؟

متأسفانه همین‌طور است. ما سعی داشتیم که این مشکل حل شود ولی متأسفانه با توجه به اعلام سید بندی جدید و اعلام گروه‌ها دیگر این امکان‌پذیر نیست و باید قبول کنیم که امسال را از دست دادیم. حالا باید درصدد باشیم که مشکلات را حل کنیم تا برای فصل بعد با مشکل مواجه نشویم. من از طریق رسانه شما اعلام می‌کنم یکی از وظایف اصلی و هدف هیات مدیر و مدیرعامل جدید برطرف کردن نواقصی بوده که AFC اعلام کرده است تا برای فصل بعد مشکل نداشته باشیم و بدون دغدغه راهی آسیا شویم. برای تیم‌های پرسپولیس و استقلال و نیز فوتبال ایران این حذف شدن بسیار بد بود. امیدوارم در آینده دیگر شاهد چنین مشکلاتی نباشیم.

در این‌یکی دو روزه ایراد به چند پسته بودن شما گرفته‌اند؟

من چند پسته نیستم. در فوتبال همه پست‌ها همه به هم مربوط هستند. بگذارید من برای شما یک مثال بزنم. یک دبیر شیمی در دبیرستان هم شیمی آلی تدریس می‌کند هم شیمی عمومی و هم شیمی مقدماتی و یا دبیر فیزیک در چند کلاس و در رشته مختلف درس می‌دهد. فوتبال هم به هم مرتبط است و کار من در فدراسیون با حضور در پرسپولیس هیچ منافاتی ندارد. من نمی‌دانم چرا در این چندروزه مدام در این خصوص صحبت می‌کنند. بازهم تأکید می‌کنم مهم این است که شما کارتان را به‌خوبی انجام دهید.

#اختصاصی گل #آرش جعفری #بیژن ذوالفقارنسب #هیات مدیره پرسپولیس #پرسپولیس #لیگ بیست و یکم #یحیی گل محمدی
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها