به صدرنشینی نیم فصل دل نبستیم و جام می‌خواهیم
54502
مرادمند: این همبستگی رمز قهرمانی پایان فصل استقلال است
25 دی 1400 12:42
جواد بلالی - استقلال توانست بعد از چندین سال با صدرنشینی در نیم فصل و نشاندن لبخند روی لبان هواداران خودش، آنها را به کسب قهرمانی در لیگ بیست و یکم خوشحال کند.

روزنامه گل

روندی که فرهاد مجیدی نشان داده می‌تواند به قول و قرارش برای بالا بردن جام توسط وریا غفوری امیدوارتر از قبل فکر کند و این رویای چند ساله را برای هواداران استقلال محقق کند. این مساله می‌تواند یک جنبه دیگر هم داشته باشد که آن تحقق وعده بازیکنان استقلال به هواداران بود که از تلاشی می‌گویند که می‌خواهند با این قهرمانی بعد از چندین سال به دنبال صاف کردن حساب خودشان با هوادارانی است که سال هاست چشم انتظار این اتفاق بوده اند. یکی از این بازیکنان محمدحسین مرادمند، مدافع استقلال است. بازیکنی که با حضورش در خط دفاعی استقلال توانسته کمک کند تا در کنار دیگر بازیکنان این تیم را رکورددار بهترین خط دفاع لیگ بدون حتی یک باخت تا پایان نیم فصل کند.

استقلال توانست قهرمانی نیم فصل را به دست بیاورد و هواداران این تیم را به تکرار این عنوان در پایان فصل امیدوار کند هرچند که به قهرمانی در این مقطع جام نمی‌دهند.

این حرف کاملا درست است و ما به هیچ عنوان به این قهرمانی در نیم فصل دل نبستیم. تلاش ما این است که در پایان فصل این اتفاق را رقم بزنیم و با بالا بردن جام دل هواداران خودمان را شاد کنیم.

پس قول قهرمانی می‌دهید؟

هیچ مربی و بازیکنی نمی‌تواند قول قهرمانی بدهد چون فوتبال غیرقابل پیش بینی است. با این حال این قول را می‌دهیم که از هیچ تلاشی برای موفقیت استقلال و هواداران آن دریغ نکنیم که فتح قهرمانی نیم فصل می‌تواند خود تایید کننده این مساله باشد که همه ارکان باشگاه در حال تلاش برای رسیدن به این مهم هستند.

توانستید تنها تیم بدون باخت نیم فصل باشید و از سوی دیگر استقلال بهترین خط دفاع لیگ را هم به دست آورد.

خدا را شکر که با تلاش همه بازیکنان تیم به این موفقیت رسیدیم و توانستیم به بهترین شکل ساختار دفاعی استقلال را برای کسب نتیجه حفظ کنیم. با این حال این رکوردها یک روز زده می‌شود و دوباره پس گرفته خواهد شد اما در کل مهم این است که تلاش مان به سمتی باشد که با بهترین عملکرد در پایان فصل جام را بالای سر ببریم. این همبستگی و یکدلی امروز استقلال قطعا می‌تواند رمز قهرمانی ما در انتهای فصل باشد.

#استقلال #محمدحسين مرادمند #اختصاصی گل
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها