قهرمان نیم فصل جامی بالای سر برده که ما ندیدیم؟
54490
محمد عمری: افتخار یعنی گلات قهرمانی
25 دی 1400 12:27
سیدیاسر رضوی - پرسپولیس در هفته پانزدهم لیگ در یک جدال سخت و دشوار مقابل فجرسپاسی شیراز در خانه توانست یک سه امتیاز ارزشمند را بگیرد .

روزنامه گل

بردی که هرچند شاگردان یحیی را قهرمان نیم فصل نکرد اما فاصله آن‌ها را با استقلال صدرنشین حفظ کرد. یکی از اتفاقات مهم این مسابقه حساس بهره گیری یحیی در خلال این بازی و در دقایقی که تیم یک بر صفر جلو بود، میدان دادن برای اولین بار به یکی از بازیکنان جوان این تیم بود. محمد عمری که توانست در همان دقایق حضور در زمین با عملکرد خوبش، جواب مناسبی به اعتماد یحیی گل محمدی بدهد.

بازی با فجرسپاسی چطور بود؟

بازی مهمی بود که حتما باید در خانه سه امتیاز آن را کسب می‌کردیم. خوشبختانه این اتفاق افتاد و توانستیم به گلی که از بین موقعیت‌های زیادی که داشتیم به ثمر رسید شرایط مان را در کورس قهرمانی حفظ کنیم.

اما پرسپولیس نتوانست قهرمان نیم فصل شود؟

چه اشکالی دارد؟ الان تیمی که قهرمان نیم فصل شده چه افتخاری دارد و آیا جام را بالای سر برده است. افتخار قهرمانی وقتی است که شما بتوانید مثل تیمی همچون پرسپولیس 5 دوره متوالی جام را بالای سر ببرید. امسال تیمی داریم که بسیار هماهنگ و یکدل است و قطعا یکی از مدعیان اصلی جام است. به دبل هت تریک فکر می‌کنیم تا پرسپولیس را دست نیافتنی تر از قبل کنیم. خود من به شخصه به تکرار این قهرمانی خیلی خوش بین هستم.

در این بازی به عنوان یک تازه وارد یحیی گل محمدی از محمد عمری رونمایی کرد.

باید واقعا از اعتماد آقایحیی و حمایت‌های حمیدخان مطهری تشکر کنم و خوشحالم که این فرصت را به من داد. من دو سال است که در تیم امید پرسپولیس بازی می‌کنم که فصل گذشته و در بازی‌های آخر به تیم بزرگسالان اضافه شدم که متاسفانه بیمار شدم و نتوانستم زیاد به تیم کمک کنم. با این حال این فصل دوباره این فرصت به من داده شد و خدا را شکر با تلاشی که داشتم توانستم نظر کادرفنی را برای حضور در ترکیب جلب کنم. امیدوارم بازهم بتوانم این اتفاق را رقم بزنم و همیشه بهترین نمایش را در هر زمانی که کادرفنی صلاح می‌داند بازی کنم برای تیم محبوبم داشته باشم.

تو در حالی به میدان آمدی که مدت هاست به یحیی گل محمدی را بابت میدان ندادن به جوانان تیم نقد می‌کنند. واقعا یحیی به جوانان اعتقاد ندارد؟

واقعا منظور این صحبت‌ها را نمی‌فهمم؟! امثال من و محمد شریفی و بازیکنان دیگر حاصل اعتماد کادرفنی به بازیکنان جوان است و اگر این نبود که اصلا به من فرصت داده نمی‌شد. واقعا ممنون آقایحیی و کادرفنی ایشان هستیم که به جوانان تیم نظر دارند و امیدوارم بتوانیم جواب این اعتماد را بدهیم و بازی کردن ما جوان‌ها حاصل این اعتقاد است.

در اولین بازی با لباس پرسپولیس خوب بازی کردی و توانستی نظر هواداران را به خودت جلب کنی و بدون استرس بازی کردی؟

ممنون هواداران پرسپولیس هستم که از شب بازی تا حالا من را مورد لطف خودشان قرار دادند. این اتفاق به من انگیزه مضاعف داده و کارم را سخت تر می‌کند تا هرچه بهتر کارم را دنبال کنم. خدا را شکر در این بازی به عنوان وینگر راست به میدان آمدم و توانستم در همان دقایقی که در میدان بودم عملکرد مناسبی داشته باشم. به هرحال بعد از تلاشی که یک بازیکن انجام می‌دهد تا کادرفنی را برای بازی مجاب کند یعنی می‌توان به کار خودت ایمان داشته باشی و با قدرت بیشتر کار کرد. هرچند هنوز کار خاصی انجام نداده ام و باید تلاشم را دو چندان کنم.

کار سختی هم با بازیکنان اسم و رسم دار پرسپولیس در پست خودت داری؟

این یک اتفاق خوب است که پرسپولیس این همه بازیکن تراز اول دارد و برای من یک انگیزه که در کنار آنها هر روز یک چیز جدیدتر یاد بگیرم. خوشحالم که پرسپولیس بزرگترهایی دارد که حواس شان به بازیکنان جوان تیم هست و این می‌تواند برای من و امثال من یک بمب انگیزه باشد. هدف‌های زیادی را در ذهنم با لباس پرسپولیس دنبال می‌کنم و آرزوی من بالا بردن جام با لباس پرسپولیس در دبل هتریک است که واقعا استحقاق آن را داریم.

#پرسپولیس #اختصاصی گل #سیدیاسر رضوی
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها