استقلال مجیدی در یک امتیازی پرسپولیس پروفسور متوقف ماند
54407
رکوردهای پرسپولیسِ برانکو حفظ شد
24 دی 1400 17:30
اگرچه به قول مربیان در این مقطع از سال به هیچ تیمی جام نمی دهند اما استقلال عنوان تشریفاتی قهرمان نیم فصل را به دست آورد و با همین عنوان تشریفاتی می تواند نسبت به رقبا برتری داشته باشد

روزنامه گل

استقلال فرهاد مجیدی با 35 امتیاز صاحب بیلان عملکردی فوق العاده در مسابقات نیم فصل اول لیگ برتر بیست و یکم شد، هر چند این تیم در زمین بازی 33 امتیاز گرفت و 2 امتیاز آیین نامه ای از طریق حکم کمیته انضباطی هم نصیب این تیم شد.

استقلال با این 2 امتیاز انضباطی هم نتوانست به رکورد تاریخی برانکو در لیگ برتر دوره هفدهم برسد، برانکو با پرسپولیس در لیگ برتر دوره هفدهم با 11 برد، 3 مساوی و یک باخت در نیم فصل 36 امتیاز همراه 27 گل زده و 6 گل خورده بیلان عملکرد فوق العاده ای از خود به جای گذاشت.

در این مسابقات پرسپولیس صاحب بیشترین برد، بیشترین گل زده، بهترین تفاضل گل و بهترین امتیاز در نیم فصل اول لیگ های 16 تیمی شد.

البته استقلال فرهاد مجیدی در آمار مربوط به گلهای خورده و بی شکستی از برانکو در دوره هفدهم مسابقات لیگ برتر پیشی گرفت.

اما بهترین بیلان عملکرد یک تیم در نیم فصل های لیگ برتر 16 تیمی در مجموع نیم فصل اول و نیم فصل دوم متعلق به تیم فوتبال پرسپولیس مانده است، پرسپولیسی ها سال گذشته در نیم فصل دوم مسابقات فوتبال لیگ برتر با کسب 37 امتیاز ناشی از 11 برد و 4 مساوی رکورد شایسته ای در این عرصه ثبت کردند. در میان نیم فصل های اول هم پرسپولیس برانکو با 36 امتیاز رکورددار است و استقلال فرهاد مجیدی با یک امتیاز کمتر، در آستانه شکستن این رکورد متوقف شد

#پرسپولیس #برانکو ایوانکوویچ #استقلال #فرهاد مجیدی
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها