54403
جانملکی: می‌خواهیم به روند نباختن خود ادامه دهیم
24 دی 1400 17:00
دافع جوان نساجی معتقد است تیمش می‌تواند جایگاه بهتری در جدول کسب کند.

روزنامه گل

امیرمهدی جان‌ملکی درباره تساوی نساجی مقابل تراکتور اظهار کرد: بازی خیلی خوبی بود و ما برتر میدان بودیم و می‌توانستیم برنده باشیم ولی در یک لحظه غفلت گل بدی خوردیم و در نهایت مساوی گرفتیم.

او در مورد روند نباختن های نساجی مازندران در ۹ هفته اخیر عنوان کرد: این موضوع هم یک امتیاز مثبت برای تیم ما است ولی به هر حال نیاز به برد داریم. نسبت به فوتبالی که بازی می‌کنیم و کیفیتی که تیم ما دارد، باید جایگاه بهتری داشته باشیم. امیدوارم در بازی‌های بعدی امتیازات از دست رفته را جبران کنیم.

مدافع نساجی که تک گل تیمش مقابل تراکتور را به ثمر رساند، در این مورد گفت: خدا را شکر که توانستم گل بزنم و برای تیمم مثمر ثمر باشم و این گل هم نتیجه تلاش تیمی بچه‌ها بود و من آخرین نفری بودم که توپ را تبدیل به گل کردم. امیدوارم بتوانم به این روند ادامه بدهم.

جان‌ملکی در مورد اینکه چند بازی است که میزبان نیستند و در ورزشگاه خود بازی نمی‌کنند، ابراز کرد: تمام اعضای نساجی مصاحبه‌های زیادی در این مورد انجام دادند. امیدوارم هرچه زودتر روند خوبی را پیش بگیرند؛ تنها چیزی که کم داریم میزبانی در زمین خودمان است. ان‌شاالله زودتر کارهای لازم در این مورد را انجام بدهند.

مدافع نساجی در مورد اینکه دفاع های این تیم در امر گلزنی موفق‌تر هستند، اظهار کرد: زیاد فرقی نمی‌کند چه کسی گل بزند، مهم این است که بتوانیم برنده باشیم. هر کدام از بچه‌ها گل بزنند فرق ندارد.

و در مورد دیدار آینده تیمش مقابل گل‌گهر سیرجان در جام حذفی گفت: گل‌گهر نیازی به تعریف من ندارد. این تیم در کورس قهرمانی می‌جنگند و ما کار بسیار سختی داریم، اما نساجی هم می‌خواهد به روند نباختن خود ادامه دهد؛ به خصوص در جام حذفی که تک بازی است و اگر ببازی کارت تمام می‌شود و می‌توان با ارائه یک بازی خوب به مرحله بعدی صعود کنیم.

#نساجی مازندران #لیگ برتر
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها