54371
سیمئونه: به اندازه کافی تهاجمی نیستیم
24 دی 1400 14:02
دیه‌گو سیمئونه، سرمربی اتلتیکو مادرید، معتقد است که تیمش در حدی که باید تهاجمی ظاهر نمی‌شود.

روزنامه گل

دو تیم اتلتیک بیلبائو و اتلتیکو مادرید شب گذشته دیدار نیمه نهایی سوپرکاپ اسپانیا را برگزار کردند و در نهایت این بیلبائو بود که موفق شد با نتیجه 1-2 در این بازی به پیروزی رسیده و راهی دیدار فینال شود.

این نتیجه در حالی به دست آمد که اتلتیکو مادرید موفق شده بود با یک گل از حریف پیش بیفتد اما در نهایت این بیلبائو بود که به بازی برگشت و موفق شد رقیب رئال مادرید در دیدار نهایی شود.

اتلتیکو نتوانست در نیمه اول موقعیت زیادی روی دروازه حریف ایجاد کند و تک گلی که ژوائو فلیکس به ثمر رساند نیز به درستی از سوی داور به دلیل خطای آفساید مردود اعلام شد.

با اسنپ، از رانندگی تو مسیر همیشگیت پول دربیار!
اما باز هم در نیمه دوم این ژائو فلیکس بود که زمینه ساز گل تیمش شد و ضربه سرش با برخورد به اونای سیمون وارد دروازه شد. با این حال اتلتیک بیلبائو از تلاش دست نکشید و در نهایت موفق شد با به ثمر رساندن دو گل در فاصله چهار دقیقه به دیدار فینال راه پیدا کند.

سیمئونه پس از سوت پایان بازی به خبرنگاران گفت:« حالا زمان ارسال پیام به بازیکنان نیست. به صورت کلی ما خوب بازی کردیم. در آخر نتیجه‌ای به دست آمد که باعث شد اینطور به نظر بیاید که عملکرد ما از چیزی که واقعا ارائه کردیم بدتر بوده است. ژوائو و گلی که زد و همچنین نمایش ماریو هرموسو واقعا خوب بود.»

این مربی آرژانتینی در ادامه درباره شرایط تیمش اضافه کرد:« ما باید در تمرینات بهتر باشیم تا از رخ دادن چنین اتفاقاتی که مدام تکرار می‌شوند جلوگیری کنیم. ما در بازی برابر رایووایکانو خوب ظاهر شدیم اما باید پیشرفت کنیم و در لالیگا هم مدام امتیاز از دست ندهیم. ما به اندازه کافی تهاجمی نیستیم.»


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها