54369
کلوپ: نتوانستیم به اندازه کافی روی دروازه‌ آرسنال خلق موقعیت کنیم/ به طور ویژه برای بازی برگشت آماده خواهیم شد
24 دی 1400 13:51
سرمربی تیم فوتبال لیورپول معتقد است شاگردانش در بازی شب گذشته با آرسنال به اندازه کافی خلق موقعیت نکردند.

روزنامه گل

یورگن کلوپ که تیم تحت‌هدایتش شب گذشته (پنجشنبه) در دور رفت از مرحله نیمه‌نهایی جام اتحادیه انگلیس در ورزشگاه آنفیلد مقابل آرسنالی که از دقیقه 24 در پی اخراج گرانیت ژاکا 10 نفره به بازی ادامه می‌داد، به تساوی بدون گل رضایت داد، پس از این بازی گفت: بهانه‌ای بابت ارائه چنین عملکردی نداریم، اما بنا به دلایل واضح ما باید برای این بازی تغییراتی در ترکیب به وجود می‌آوردیم.

وی افزود: واقعاً نوع شروع‌مان در این بازی را دوست داشتم و چیزی که از بازیکنانم در شروع بازی دیدم را دوست داشتم. ما تیم برتر بودیم و بازی را همانطور که می‌خواستیم آغاز کردیم. سپس بازیکن آرسنال (ژاکا) اخراج شد و در این شرایط بازی مقابل تیمی دفاعی دشوار می‌شود. در کنار این ما تصمیمات اشتباهی هم گرفتیم. به نظر می‌رسید ما احساس می‌کردیم، تحت‌فشار هستیم که این ‌معنی نداشت.

سرمربی آلمانی لیورپول ادامه داد: در نیمه دوم سعی کردیم اوضاع را با توجه به بازی دفاعی آرسنال تغییر دهیم و کورتیس جونز سعی کرد مشکلاتی را برای آنها به وجود بیاورد. به نظرم بازیکنان ما در نیمه دوم از سمت راست دست به کارهای خوبی زدند، اما نتوانستیم به اندازه کافی خلق موقعیت کنیم، آنهم در حالی که برای زمان زیادی از بازی برتری نفری داشتیم.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها