54356
تیته بازیکن واکسن نزده را به اردوی تیم ملی برزیل دعوت نکرد
24 دی 1400 11:53
سرمربی تیم ملی فوتبال برزیل، رنان لودی، مدافع اتلتیکو مادرید را به دلیل واکسینه نشدن ویروس کرونا در ترکیب تیمش برای دیدارهای مقدماتی جام جهانی قرار نداد.  

روزنامه گل

به نقل از تایمز، رنان لودی، مدافع اتلتیکو مادرید به دلیل واکسن نزدن غایب بزرگ اردوی تیم ملی کشورش لقب گرفت. تیته، سرمربی تیم ملی فوتبال برزیل، رنان لودی، مدافع اتلتیکو مادرید را به دلیل واکسینه نشدن ویروس کرونا در ترکیب تیمش برای دیدارهای مقدماتی جام جهانی قرار نداد. تیته در کنفرانس مطبوعاتی روز پنج‌شنبه در مورد تصمیم خود صحبت کرد.

تیته سرمربی تیم ملی برزیل گفت: لودی فرصت حضور در تیم ملی را از دست داد، زیرا واکسینه نشده است. من شخصا معتقدم که واکسیناسیون یک مسئولیت اجتماعی است و به همین خاطر این تصمیم را گرفتیم.

برزیلی‌ها در ابتدا در بازی پیش رو خود در کیتو مقابل تیم ملی اکوادور و در ادامه در یک بازی خانگی مقابل پاراگوئه به میدان خواهند رفت.

مدافع اتلتیکومادرید تنها یک دوز واکسن زده است و طبق قوانین اکوادور نمی‌تواند وارد این کشور شود. تیته افزود:‌ ما به قوانین بهداشتی این کشور احترام می‌گذاریم و به همین خاطر برای بازی بعدی نیز لودی را به اردوی تیم ملی دعوت نکردیم. تمام بازیکنان باید مسئولیت اجتماعی خود را بپذیرند و واکسینه شوند و در این صورت است که می‌توانیم با ترکیبی کامل در بازی‌های مختلف به میدان برویم.

با وجود قطعی شدن حضور برزیل در جام جهانی، تیته عنوان کرد با تمام توان برابر رقیبان به میدان خواهند رفت.

تیم ملی برزیل با ۳۵ امتیاز در صدر جدول مسابقات مقدماتی تیم‌های ملی آمریکای جنوبی قرار دارد و پیش از این جواز حضور در جام جهانی قطر را به دست آورده است و سایر بازی‌های این تیم در انتخابی جام جهانی تشریفاتی است.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها