54349
سرمربی فوتسال فرش آرا: اشتباه داور باعث گل خوردن تیم ما شد/فقط به دنبال 3 امتیاز بازی ها هستیم
24 دی 1400 10:58
سرمربی تیم فوتسال فرش آرا گفت: در جریان بازی با راگا توپ به بیرون رفت و داور اوت را به سود تیم ما اعلام کرد ولی در یک تصمیم عجیب رای خود را عوض کرد و باعث شد تا بازیکنان راگا توپ را وارد دروازه ما کنند.

روزنامه گل

قدرت بهادری در خصوص دیدار تیمش مقابل راگا در هفته هفدهم رقابت های لیگ برتر فوتسال اظهار داشت: راگا تیم بسیار خوبی است و با توجه به این که آنها هم مثل ما دو بازی قبل خود را واگذار کرده بودند، دیدار سختی بود. پس از دریافت دو گل صبوری کردیم و توانستیم بازی را مساوی کنیم. در ثانیه های پایانی گل پیروزی را به ثمر رساندیم و برنده از زمین بازی خارج شدیم.

وی افزود: عملکرد بازیکنان بسیار خوب بود و زمانی که تیمی بازی باخته را با برد عوض می کند نشان دهنده این است که از شرایط خوبی برخوردار است.

سرمربی تیم فوتسال فرش آرا در مورد دلیل اعتراض خود به داوری در این بازی گفت: در جریان بازی با راگا توپ به بیرون رفت و داور اوت اعلام کرد. داور دوم در این صحنه دستش را به سود تیم ما بالا برد و بازیکنان ما فاز هجومی گرفتند ولی در یک تصمیم عجیب داور رای خود را برگرداند و دستش را به سمت مخالف برد و اوت را به نفع تیم راگا اعلام کرد. در حالی که بازیکنان ما در فاز هجومی قرار داشتند، روی یک غافلگیری بازیکنان راگا توانستند دروازه ما را باز کنند و به همین دلیل به داور در رابطه با این صحنه اعتراض کردم.

بهادری در خصوص این که یکی از هواداران تیم راگا وارد زمین شد و به اعضای تیم فرش آرا حمله کرد، عنوان کرد: ما به حواشی توجه نمی کنیم و برای ما 3 امتیاز بازی مهم بود. اتفاقی است که در تمام بازی ها ممکن است رخ دهد.

وی در مورد بازی بعدی تیمش مقابل تیم حفاری اهواز اظهار داشت: تیم حفاری هم در جدول شرایط خوبی ندارد و هر بازی برای آن ها حکم فینال را دارد. ما به دنبال 3 امتیاز بازی هستیم و برایمان فرق نمی کند که رو به رویمان چه تیمی باشد.

#فوتسال #لیگ برتر فوتسال
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها