54347
اعتراض تعدادی از کاندیداهای فدراسیون تیراندازی به احتمال ابطال ثبت‌نام‌ها
24 دی 1400 10:49
تعدادی از کاندیدا‌های فدراسیون تیراندازی نسبت به احتمال ابطال ثبت‌نام‌ها موضع گیری کردند.

روزنامه گل

در حالی که قرار بود انتخابات فدراسیون تیراندازی، بیست و یکم ماه جاری برگزار شود؛ اما این انتخابات لغو شد و وزارت ورزش و جوانان زمان دیگری برای برگزاری آن اعلام نکرد. گفته می‌شود دلیلی که باعث شده انتخابات فدراسیون تیراندازی برگزار نشود مشخص نبودن صلاحیت کاندیداها است. البته شنیده می‌شود استعلام صلاحیت کاندیداها تا یکی دو روز آینده به دست وزارت ورزش می‌رسد؛ با این حال برخی تلاش می‌کنند این انتخابات به سال آینده موکول شود و در چنین شرایطی ثبت‌نام از کاندیداها باید یک بار دیگر انجام شود.

تعدادی از کاندیداها نسبت به این شایعات موضع‌گیری کرده‌اند و به دنبال این هستند که انتخابات فدراسیون تیراندازی هر چه زودتر برگزار شود. طبق اخبار موثق در صورتی که ثبت‌نام از کاندیداها یک بار دیگر انجام شود آنها نسبت به آن اعتراض خواهند کرد. با توجه به اینکه زمان زیادی تا آغاز بازی‌های آسیایی هانگژو باقی نمانده وزارت ورزش باید هر چه سریع‌تر تکلیف فدراسیون‌هایی که دوره ریاست‌شان به پایان رسیده را مشخص کند.

در بازی‌های آسیایی هانگژو تیراندازان ایران شانس زیادی برای کسب مدال دارند و به همین خاطر نباید وضعیت نامشخص فدراسیون تیراندازی ادامه‌دار باشد. باید دید چه زمانی انتخابات فدراسیون تیراندازی برگزار می‌شود و آیا کار به ثبت‌نام مجدد از کاندیداهای این فدراسیون می‌شود یا خیر.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها