شکایت مدافع ملی پوش به پلیس فتا درباره فایل صوتی
54217
دعوت کنعانی زادگان از اختیار اسکوچیچ خارج شد!
23 دی 1400 01:28
    انتشار یک فایل صوتی منتسب به محمدحسین کنعانی زادگان در فضای مجازی در چند وقت گذشته هیاهو و هجمه شدیدی را علیه این بازیکن ملی پوش که در لیگ ستارگان قطر بازی می کند به راه انداخت.

روزنامه گل

موضوعی که از همان ابتدا حرف و حدیث در مورد علت پخش آن زیاد بود و حتی یک عده در این فضا این کار را به رقیب او در تیم ملی نسبت دادند. با این همه جو به راه افتاده و هجمه علیه کنعانی زادگان باعث شد که خیلی زود این بازیکن از طریق مراجع قضایی و انتظامی پیگیر این اتفاق باشد تا بتواند از حقی که برای خود قائل است و این اتفاق را دسیسه دشمنان خودش خوانده است، دفاع کند. کنعانی زادگان همان طور که بارها اشاره شده از طریق پلیس فتا پیگیر این ماجرا بوده و طبق شنیده ها گویا عده ای هم در این زمینه دستگیرشده و عده ای هم که به کشور ترکیه فرار کرده اند، تحت تعقیب قرار داشته که به زودی به ایران بازخواهند گشت.

با این همه مهمترین موضوعی که در مورد کنعانی زادگان در آستانه اردوی جدید تیم ملی در میان است، به ماجرای دعوت شدن او توسط اسکوچیچ بر می گردد. شنیده های ما در این مورد حکایت از آن دارد که دعوت شدن کنعانی زادگان گویا به حل این موضوع بستگی داشته و نهادهای بالادستی اجازه دعوت او را خواهند داد نه اسکوچیچ! گویا قرار است بعد از پیگیری های پلیس فتا و تشکیل کمیته اخلاق با حضور کنعانی زادگان و بررسی مدارکی که برای ارائه تهیه کرده ، در مورد دعوت این بازیکن تصمیم گرفته می‌شود و آن وقت است که کادرفنی تیم ملی و شخص اسکوچیچ می توانند روی حضور او در تیم ملی نظر بدهند. حتی در این زمینه شنیده می شود که کنعانی زادگان مستندات خوبی را برای ارائه در کمیته اخلاق که گفته می شود شاید قبل از اردوی تیم ملی برگزار شود، آماده کرده که می تواند دلایل موجهی برای مبری شدن او از این اتهامات باشد.

#تیم ملی #محمدحسین کنعانی زادگان #اختصاصی گل
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها