چند جمله برای یحیی گل‌محمدی
54157
شبیه محمود فکری حرف نزن!
22 دی 1400 18:37
. جمله بسیار جالبی از آبراهام لینکلن وجود دارد که می‌گوید: « اندکی از مردم را می توان برای همیشه فریب داد. همه مردم را نیز می توان برای مدت اندکی فریب داد. اما نمی توان همه مردم را برای همیشه فریب داد.»

روزنامه گل

روزنامه گل- به نظر می‌رسد فضای انتقادی این روزها علیه پرسپولیس، اصلا به مذاق سرمربی این تیم خوش نیامده است. این را می‌شود از حرف‌های یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از بازی با فجرسپاسی فهمید: «پس از مساوی با پدیده هجمه خیلی زیادی ایجاد شد و گفتند پرسپولیس مشکلات زیادی دارد. در پنج بازی آخر خود مقابل سپاهان، ذوب‌آهن، پیکان و تراکتور برنده شدیم و مقابل پدیده مساوی کردیم. همه تیم‌های بالای جدولی را شکست دادیم اما متاسفانه پس از تساوی با پدیده، ارتش فحاش مجازی شکل گرفت. از تیم‌های رقیب با درست کردن پیج‌های مربوط به پرسپولیس جو تیم را به هم می‌ریزند. هواداران به هوش بوده و بیشتر مراقب باشند. نباید فریب این پیج‌ها را بخورند. کار برنامه‌ریزی شده‌ای است و می‌خواهند جو پرسپولیس را به هم بزنند. به اندازه کافی در این تیم مشکلات داریم،‌ از امکانات بگیر تا مسائل مدیریتی و مالی. نباید جو داخلی تیم را خراب کنیم. خیلی باید مراقب همدیگر باشیم. اگر دنبال موفقیت هستیم فقط یک چیز می‌تواند به ما کمک کند و آن هم اتحاد،‌ همدلی و صمیمیت است. این مسائل باید در تیم وجود داشته باشد. از همه هواداران می‌خواهم حمایت خود را حفظ کنند.»

در این که فضای مجازی «تاریک» است و شاید عده زیادی با سود بردن از گمنامی حاکم بر آن دنبال سوءاستفاده باشند تردیدی نیست، اما یحیی گل‌محمدی هم نباید دل خودش را به این خوش کند که همه منتقدان لزوما از بیرون خط گرفته‌اند و دنبال اهداف مسموم هستند. او باید واقعیت‌های تیمش را بپذیرد و قبول کند پرسپولیس امسال به اندازه گذشته خوب و باکیفیت بازی نمی‌کند. بدون پذیرفتن کاستی‌های فنی، نمی‌توان به بهبود این فضا امیدوار بود. این اشتباهی است که مثلا محمود فکری هم در استقلال مرتکب شد و تاوانش را داد. هر آدمی سرانجام نتیجه کار و کیفیت خودش را می‌بیند. اگر خوب باشی، نمی‌توانند خرابت کنند و اگر بد باشی، نمی‌توانند به زور تو را موفق جلوه بدهند. تقلاهای فیک و جعلی هم فقط در کوتاه‌مدت جواب می‌دهد. جمله بسیار جالبی از آبراهام لینکلن وجود دارد که می‌گوید: « اندکی از مردم را می توان برای همیشه فریب داد. همه مردم را نیز می توان برای مدت اندکی فریب داد. اما نمی توان همه مردم را برای همیشه فریب داد.»


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها