نفت مسجد سلیمان نباید حریف سختی برای ما باشد
53989
طباطبایی: با توجه به کیفیت تیم‌های دیگر استقلال امسال قهرمان می‌شود
21 دی 1400 13:57
مهدی نوری - هادی طباطبایی پیشکسوت تیم استقلال معتقد است با توجه به کیفیت تیم‌های دیگر در لیگ برتر آبی پوشان تهرانی در این فصل می‌توانند قهرمان شوند به شرطی که شکل بازی شان را توسعه بدهند و بتوانند بازی را بیشتر در اختیار بگیرند تا فشار روی دروازه استقلال کمتر باشد و بتوانند در بازیهای بعد نتیجه گرفته و به هدف شان برسند.

روزنامه گل

بازی استقلال و مس رفسنجان چطور بود؟

در مجموع استقلال در این فصل در بحث نتیجه گیری خوب کار کرده است اما باید شکل بازی اش را توسعه بدهد تا به هدف بلند مدتش که قهرمانی است، برسد و امیدوارم این اتفاق بیفتد. بازی با مس رفسنجان هم بازی خوبی بود چون مس رفسنجان جزو تیم هایی است که خوب فوتبال بازی می‌کند و از کیفیت خوبی برخوردار است اما استقلال باید بازی را بیشتر کنترل کند و توپ را در اختیار داشته باشد تا فشار را از روی دروازه خودش بردارد.

چه تصوری از بازی استقلال با نفت مسجد سلیمان دارید؟

قطعا نباید برای استقلال سخت باشد چون نفت مسجد سلیمان تیم قدرتمندی نیست و می‌تواند در این بازی هم برنده شده و 3 امتیاز دیگر به امتیازاتش اضافه کند. البته نباید حریف را دست کم بگیرند چون هر تیمی انگیزه‌های خاص خودش را دارد و می‌تواند خطرناک باشد. خط دفاع استقلال در این فصل خوب بوده و خط حمله هم الان دارد خوب کار می‌کند و اگر زود به گل برسند می‌توانند فشار را از روی دروازه خودشان کم کنند. استقلال در طول بازی نباید خیلی تحت فشار باشد و باید بازی را در کنترل خودشان بگیرند تا تیم راحت تر کار کند.

استقلال به قهرمانی نیم فصل خیلی نزدیک است. این عنوان برای مجیدی و شاگردانش چقدر مهم است؟

به قهرمان نیم فصل جام نمی‌دهند اما قهرمانی نیم فصل از لحاظ روحی و روانی برای تیم در نیم فصل دوم تاثیر مثبت دارد به شرطی که نتایج خوب تداوم داشته باشد چون همانطور که گفتم به قهرمان نیم فصل جام نمی‌دهند. استقلال برای رسیدن به قهرمانی نیاز به تداوم دارد م باید تلاش کنند تا نتایج خوب شان را ادامه بدهند.

این استقلال می‌تواند قهرمان شود؟

آره، چرا که نه، کیفیت تیم‌های دیگر را که در لیگ امسال می‌بینم استقلال می‌تواند قهرمان شود اما قهرمانی نیاز به به تلاش و تمرکز داشته و باید روند خوب شان را ادامه دهند تا بتوانند جام بگیرند. در این فصل کیفیت تیم‌ها زیاد بالا نیست و استقلال اگر بتواند توپ را بیشتر در اختیار بگیرد و بازی را کنترل کند می‌تواند نتایج خوبش را ادامه داده و قهرمان شود.

در مورد برگزاری بازیها بدون تماشاگر چه نظری دارید؟

قطعا اگر تماشاگر باشد کیفیت بازیها بالاتر می‌رود. تماشاگران در استادیوم به فوتبال هیجان می‌دهند و بازیکنان با انگیزه و توان بیشتری برای موفقیت تیم شان تلاش می‌کنند. امیدوارم این ظرفیت به وجود بیاید تا شاهد حضور تماشاگران در ورزشگاهها باشیم چون آنها انگیزه بازیکنان را بالا می‌برند و شاهد بازیهای جذاب تری خواهیم بود.

در مورد حضور بانوان در استادیوم‌ها چه نظری دارید؟

اگر فضای مناسبی برای رفت و آمد بانوان در استادیوم‌ها ایجاد کنند خیلی هم خوب است. اگر شرایط و امکانات فراهم بشود تا بانوان به استادیوم‌ها بیایند خوب است و باید ساختار آن را مهیا کنیم.

چه زمانی این ساختار مهیا خواهد شد؟

این سوال را باید از مسولان بپرسید اما تماشاگر چه آقا و چه خانم وقتی به استادیوم بیاید می‌تواند انگیزه بدهد تا شاهد بازی‌های بهتر و جذاب تری باشیم.

#استقلال #فرهاد مجیدی #پیشکسوت استقلال #هادی طباطبایی #مهدی نوری #اختصاصی گل
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها